Svatba v zahraničí

TOP svatební destinace

Je mnoho krásných a máme radost, že máme z čeho pro Vás vybírat. Pokud už máte své místo vybrané, stačí nám svěřit název a zbytek už nechte na nás. Nenajdete-li v naší nabídce destinaci vašeho přání, vyplňte formulář níže, zašlete email nebo nás kontaktujte telefonicky a my vám svatbu na žádaném místě zajistíme.

Svatba v Portugalsku v Algarve

Toužíte po intimním obřadu na pláži, na romantickém útesu, luxusní hostině s výhledem na Atlantský oceán, náš tým zkušených svatebních koordinátorů vám pomůže uskutečnit vaši vysněnou svatbu v zahraničí.

Nabízíme vám široký výběr míst pro vaši svatbu v Portugalsku v Algarve na plážích a útesech s dechberoucím výhledem na Atlantský oceán – pláž Praia dos Beijihnos, pláž Praia dos Salgados, pláž Albufeira, pláž Praia de Oura, Church in Praia de Luz, kaplička Senhora da Rocha, pláž Quiaios/Figueira da Foz nebo na nádherné pláži Praia Falésia, které se říká Portugalský Grand Canyon….

Velmi slunečná léta a mírné zimy dělají z Portugalska svatební celoroční destinaci.

V Portugalsku se o vás postará naše česká a slovenská svatební koodinátorka.

V Portugalsku je možné uskutečnit právně platný svatební obřad, symbolický svatební obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

 

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz