Svatba na Novém Zélandu

S námi si můžete naplánovat svoji dokonalou svatbu na Novém Zélandu, ať už to bude alpské jezero, ledovec, kulisa zasněžených hor, pláž nebo jezero.

Naše svatební balíčky jsou speciálně navrženy pro páry, které touží po malé, intimní svatbě s překrásnou přírodní scenérií. Především svatební obřady na vrcholcích hor Jižních Alp, kam se dostanete pomocí helikoptéry, jsou opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Na Novém Zélandu je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Na Novém Zélandu doporučujeme tato svatební místa

Svatba v Aucklandu v Alberton Historic

Alberton je romantické 18-ti pokojové sídlo a je jedním z nejvíce oblíbených historických budov na Novém Zélandu. Na konci 19. a počátku 20.století byl tento dům významný pro své pořádání lovů, zahradních a tanečních slavností. Usedlost i dnes nabízí nevšední historické pozadí pro vaši novozélandskou svatbu. Nachází se pouze 6-7 minut chůze od centra města Auckland a se svou velkou zahradou je vhodný jak pro malé, tak pro velké svatby. Svatební obřady se mohou konat na zahradě vedle fontány, na verandě, nebo ve velkém sále. Alberton home je vhodný i pro následné pořádání svatební hostiny.

Svatba v Aucklandu v Mollies Boutique hotel

Mollies je stylový a romantický boutique hotel umístěn ve viktoriánském sídle a obklopený krásnou a tichou zahradou s výhledem na Harbour Bridge v St. Mary ‘s Bay, pouze 5 minut od Aucklandu. Se svojí venkovní terasou, zahradním pavilonem, dokonale upravenou zahradou, luxusními apartmány a výbornou kuchyní, nabízí Mollies řadu krásných a elegantních možností pro vaši svatbu. Mollies nabízí 14 luxusně zařízených prostorných apartmánů s osobitým designem a každý s vlastním balkónem. V malé hotelové restauraci si pochutnáte na výborné novozélandské kuchyni.

 

Svatba na pláži Coromandel

Region Coromandel je na západě ohraničen stromy Pohutukawa, na východě bílými písčitými plážemi a nádhernými pobřežními scenériemi. I když se nachází pouze 1,5 hodinu jízdy od rušného Auckladnu a Hamiltonu a jejich mezinárodních letišť, nabízí Coromandel přímo oázu klidu a relaxace. Přes 400km dlouhé pobřeží nabízí nespočet možností pro svatby na pláži. Jedná se navíc o území s nejlepším počasím na Novém Zélandu, svatební obřady zde proto mohou probíhat během celého roku. Svatební obřady se mohou konat například v oblíbené zátoce Cathedral Cove nebo v Lonely Bay.

Svatba na Adele Island v národním parku Abela Tasmana

Překrásný ostrov je pojmenovaný po ženě známého francouzského objevitele Dumonta d´Urville. Ostrov je domovem velkého množství ptačích druhů, takže při svatebním slibu Vám poskytne originální přírodní hudební doprovod v podobě ptačích zpěvů. Balíčky zahrnují dopravu z Maharau beach vodním taxi, katamaránem nebo luxusní jachtou na ostrov Adele a poté cestu skrz ostrov chráněnými vodmíni cestami. Dostanete se tak kolem Split Apple Rock, podél zlatých písčitých pláží až k historicky známé zátoce Watering Cove, kde v roce 1827 doplnil objevitel d´Urville zásoby pitné vody pro svou loď.

Svatba v Christchurch v balónu

Svatba v horkovzdušném balónu nabízí skutečně zážitek jak z jiného světa. Canteburské přírodní podmínky a klima jsou ideální pro lety balónem a nenajdete žádné jiné místo na světě, kde lze vzlétnout přímo z městského centra, s výhledem na východ slunce nad oceánem a zasněžené vrcholky hor zároveň. Lety jsou možné po celý rok, v závislosti na dobrém počasí. Čas odletu se pohybuje od 5 hodin ráno na jaře do 7 hodin ráno v zimě. Let trvá přibližně jednu hodinu, ale počítejte až s pěti hodinami na tento celý zážitek od odjezdu do návratu.

Svatba u jezera Tekapo v kostele

Kostel Dobrého Pastýře u jezera Tekapo pokládají páry z celého světa za skromné, přesto nesmírně romantické místo pro svatební obřad. Kostel stojí doslova pár metrů od břehu ledovcového jezera. Obrovské panoramatické okno za oltářem je záměrně jednoduché a čisté, aby nic nerušilo nádherný výhled na jezero a majestátné hory. Jezero Takepo leží v Mackenzie Country, 3 hodiny cesty od města Christchurch a 3,5 hodiny z Queenstownu.

Svatba u jezera Tekapo na Mount John

Ohromující výhled na tyrkysově modrou hladinu jezera Tekapo v kontrastu se zasněženými vrcholky hor Jižních Alp a žluté trsy trávy vám vezmou dech. Mount John se může pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na světě a díky vysokému počtu jasných nocí v průběhu celého roku je mezinárodně uznáván jako nejllepší místo pro pozorování noční jižní oblohy.

Svatba v Marlborough na ostrově Forsyth Island

Pokud sníte o dokonalém místě pro svatbu na Novém Zélandu, které je zároveň soukromé a jedinečné, pak je ostrov Forsyth v Marlborough Sounds tím pravým místem. Ostrov je snadno dosažitelný helikoptérou z hlavního města Wellingtonu nebo lodí z malého městečka na Jižním ostrově Havelock. Jedná se o jeden z největších soukromých ostrovů jižního Pacifiku, nabízí přes 30 kilometrů dlouhé pobřeží, téměř 50 kilometrů turistických tras a dech beroucí výhledy z vrcholků.

Svatba v Queenstownu v kapli u jezera

Svatby v kapli u jezera jsou nesmírně romantické. Tato původní kamenná kaple se nachází pouze 15 minut jízdy od Queenstownu a uchvátí vás panoramatickým výhledem na jazero Hayes a okolní kopce. Kaple je zasazená do 5-ti hektarů překrásné vodní zahrady a vinic, včetně rybníků, vodopádů a kamenných ruin hotelu Mayne, jehož historie sahá do roku 1857.

Ohromující výhled z vnitřku kostela i jeho bezprostředního okolí zajistí vašemu fotografovi skvělé pozadí pro vaše dokonalé svatební fotografie. Pro ty, kteří chtějí okusit na vlastní kůži extra výšku okolních hor, zajistí krátký let helikoptérou krásný a nevšední svatební zážitek. Kaple je součástí pozemků Stoneridge a je od Stoneridge Lodge snadno dosažitelná pěšky. Řada párů, které si vyberou pro svůj svatební obřad kapli u jezera, rádi poté zůstanou na líbánky v Stoneridge Lodge.

Svatba v Queenstownu v Stoneridge Lodge

Stoneridge Lodge se nachází pouze 15 minut od Queenstownu, nejexlusivnějšího výletního resortu Nového Zélandu. Nabízí vám unikátní místo pro svatební obřad a luxusní 5-ti hvězdičkové ubytování. Bed & Breakfast Lodge je jedinečné jednak svou historií a designem budovy postavené typicky pro tuto oblast z břidlicové horniny, jednak malebností okolních zahrad a vinic. Svatební obřady se konají buď na trávníku s výhledem na jezero a hory nebo uvnitř Hayes Room v místnosti před krbem, pokud není vhodné počasí pro venkovní obřady.

Svatba v Queenstownu na Cecil Peak

Ze skalní římsy Cecil Peak se vám naskytne ohromující pohled z ptačí perspektivy na Queenstown, jezero Wakatipu, pohoří Remarkables a Kelvin Heights Peninsula. Nevšední zážitek při složení vašeho manželského slibu navíc umocní let helikoptérou z Queenstownu na vrcholek Cecil Peak.

Svatba v Queenstownu v zahradě

Queenstownské zahrady byly otevřeny pro veřejnost v roce 1866 a nacházejí se pouze 5 minut od centra Queenstownu na sousedním poloostrově jezera Wakatipu. Barevné květinové záhony uprostřed udržovaných trávníků a exotických stromů tvoří opravdu kouzelné prostředí pro váš svatební obřad.

Svatba na Coromandel Peak /Jižní Alpy/

Coromandel Peak nabízí nevídaný pohled na celou oblast kolem jezera Wanaka. Z vrcholku můžete vidět téměř celé jezero, jeho zátoky a ostrovy, stejně tak jako okolní hory a ledovce. Na Coromandel Peak se dostanete pomocí helikoptéry.

Svatba na Fog Peak /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba na ledovci Isobel Glacier /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba v Aoraki Mount Cook /Jižní Alpy/

Aoraki Mount Cook národní park je domovem nejvyšší hory Nového Zélandu Mount Cook a nachází se zde dalších 27 vrcholků měřících více než 3050 metrů. Je zde také 5 hlavních ledovců z celé oblasti, včetně nejznámějšího Tasmanona ledovce, který je největším ledovcem na světě mimo oblast polárního kruhu a Himalájí.

V rámci svatebního balíčku Aoraki Mount Cook pro vás můžeme zorganizovat svatební obřad téměř kdekoliv v Aoraki Mt Cook národním parku. Svatební obřady se mohou konat na jednom z vrcholů Jižních Alp, na ledovcích nebo v údolí obklopeném vysokými štíty hor.

Svatba v Aucklandu v Alberton Historic
Svatba v Aucklandu v Mollies Boutique hotel
Svatba na pláži Coromandel
Svatba na Adele Island v národním parku Abela Tasmana
Svatba v Christchurch v balónu
Svatba u jezera Tekapo v kostele
Svatba u jezera Tekapo na Mount John
Svatba v Marlborough na ostrově Forsyth Island
Svatba v Queenstownu v kapli u jezera
Svatba v Queenstownu v Stoneridge Lodge
Svatba v Queenstownu na Cecil Peak
Svatba v Queenstownu v zahradě
Svatba na Coromandel Peak /Jižní Alpy/
Svatba na Fog Peak /Jižní Alpy/
Svatba na ledovci Isobel Glacier /Jižní Alpy/
Svatba v Aoraki Mount Cook /Jižní Alpy/
Svatba nebo svatební cesta na Novém Zélandu.

Řekněte si své "ANO" na Novém Zélandu!

mám zájem

Svatební reference

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

Informace o zemi

O destinaci
Kdy a jak cestovat?
Dovolená na míru
Mapa

Nový Zéland – Maori Aotearoa (Země dlouhého bílého mraku) je souostroví dvou velkých a několika malých ostrovů ležící na jižní polokouli v jižním Tichém oceánu 2.250 km východně od Austrálie. Rozlohou je srovnatelné s Velkou Británií nebo Japonskem. Klima je mírné a vlhké s malými rozdíly mezi letními a zimními teplotami. Velkou roli zde hraje nadmořská výška. Obyvatelstvo tvoří ze 79% běloši evropského původu, 10% jsou Maoři, 4% potomci obyvatel tichomořských ostrovů a 7% má asijské předky.

Většina obyvatel žije na severním ostrově, který má větší ekonomický potenciál s téměř ideálními podmínkami pro zemědělství. Původně britská kolonie vyhlásila nezávislost 26.9.1907. Vzniklá konstituční monarchie zůstává členem britského Společenství národů a nemá vlastní ústavu. Nový Zéland používá metrický systém.

Země patří k největším světovým chovatelům ovcí. Země protinožců. Mimo velké vzdálenosti od Evropy není snad jediná věc, která by hovořila proti dovolené na Novém Zélandu. Po dlouhém letu čeká na návštěvníky země, která nabízí pestrou škálu přírodních zajímavostí: členité pobřeží s mnoha ostrovy, vysoké hory s nikdy netajícím sněhem, brčálově zelené kopce poseté tisíci ovcemi, termální gejzíry a koupaliště, sopky a jeskyně. Mimo několika velkých měst plyne život na Novém Zélandu pomalu a i díky tomu vychutná návštěvník krásy přírody jedné z nejkrásnějších zemí.

Na Nový Zéland lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 22 hodin.

Nový Zéland má mírné oceánské podnebí, na severu až subtropické, na jihu spíše chladnější mírné. Roční období jsou zde oproti severní polokouli obrácena. Nejtepleji je od prosince do února, podzim je v březnu až květnu a zima od června do srpna . Jaro přichází v září a končí v listopadu. Klima je podobné jako v Evropě, ve vzduchu je ale nesrovnatelné více vlhkosti.

Na Nový Zéland není vízum potřeba.

Není nutné žádné očkování.

Časový posun +8 až +11 hodin vůči středoevropskému času.

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd…

Nezávazná poptávka svatby

Souhrn poptávky

Destinace: Svatba na Novém Zélandu
Destinace: Termín: Vlastní termín: NevyplněnoMísto odletu: Počet dosp: Dítě:
Představení
Kontaktní údaje

Svatba v Aucklandu v Alberton Historic

Alberton je romantické 18-ti pokojové sídlo a je jedním z nejvíce oblíbených historických budov na Novém Zélandu. Na konci 19. a počátku 20.století byl tento dům významný pro své pořádání lovů, zahradních a tanečních slavností. Usedlost i dnes nabízí nevšední historické pozadí pro vaši novozélandskou svatbu. Nachází se pouze 6-7 minut chůze od centra města Auckland a se svou velkou zahradou je vhodný jak pro malé, tak pro velké svatby. Svatební obřady se mohou konat na zahradě vedle fontány, na verandě, nebo ve velkém sále. Alberton home je vhodný i pro následné pořádání svatební hostiny.

Svatba v Aucklandu v Mollies Boutique hotel

Mollies je stylový a romantický boutique hotel umístěn ve viktoriánském sídle a obklopený krásnou a tichou zahradou s výhledem na Harbour Bridge v St. Mary ‘s Bay, pouze 5 minut od Aucklandu. Se svojí venkovní terasou, zahradním pavilonem, dokonale upravenou zahradou, luxusními apartmány a výbornou kuchyní, nabízí Mollies řadu krásných a elegantních možností pro vaši svatbu. Mollies nabízí 14 luxusně zařízených prostorných apartmánů s osobitým designem a každý s vlastním balkónem. V malé hotelové restauraci si pochutnáte na výborné novozélandské kuchyni.

 

Svatba na pláži Coromandel

Region Coromandel je na západě ohraničen stromy Pohutukawa, na východě bílými písčitými plážemi a nádhernými pobřežními scenériemi. I když se nachází pouze 1,5 hodinu jízdy od rušného Auckladnu a Hamiltonu a jejich mezinárodních letišť, nabízí Coromandel přímo oázu klidu a relaxace. Přes 400km dlouhé pobřeží nabízí nespočet možností pro svatby na pláži. Jedná se navíc o území s nejlepším počasím na Novém Zélandu, svatební obřady zde proto mohou probíhat během celého roku. Svatební obřady se mohou konat například v oblíbené zátoce Cathedral Cove nebo v Lonely Bay.

Svatba na Adele Island v národním parku Abela Tasmana

Překrásný ostrov je pojmenovaný po ženě známého francouzského objevitele Dumonta d´Urville. Ostrov je domovem velkého množství ptačích druhů, takže při svatebním slibu Vám poskytne originální přírodní hudební doprovod v podobě ptačích zpěvů. Balíčky zahrnují dopravu z Maharau beach vodním taxi, katamaránem nebo luxusní jachtou na ostrov Adele a poté cestu skrz ostrov chráněnými vodmíni cestami. Dostanete se tak kolem Split Apple Rock, podél zlatých písčitých pláží až k historicky známé zátoce Watering Cove, kde v roce 1827 doplnil objevitel d´Urville zásoby pitné vody pro svou loď.

Svatba v Christchurch v balónu

Svatba v horkovzdušném balónu nabízí skutečně zážitek jak z jiného světa. Canteburské přírodní podmínky a klima jsou ideální pro lety balónem a nenajdete žádné jiné místo na světě, kde lze vzlétnout přímo z městského centra, s výhledem na východ slunce nad oceánem a zasněžené vrcholky hor zároveň. Lety jsou možné po celý rok, v závislosti na dobrém počasí. Čas odletu se pohybuje od 5 hodin ráno na jaře do 7 hodin ráno v zimě. Let trvá přibližně jednu hodinu, ale počítejte až s pěti hodinami na tento celý zážitek od odjezdu do návratu.

Svatba u jezera Tekapo v kostele

Kostel Dobrého Pastýře u jezera Tekapo pokládají páry z celého světa za skromné, přesto nesmírně romantické místo pro svatební obřad. Kostel stojí doslova pár metrů od břehu ledovcového jezera. Obrovské panoramatické okno za oltářem je záměrně jednoduché a čisté, aby nic nerušilo nádherný výhled na jezero a majestátné hory. Jezero Takepo leží v Mackenzie Country, 3 hodiny cesty od města Christchurch a 3,5 hodiny z Queenstownu.

Svatba u jezera Tekapo na Mount John

Ohromující výhled na tyrkysově modrou hladinu jezera Tekapo v kontrastu se zasněženými vrcholky hor Jižních Alp a žluté trsy trávy vám vezmou dech. Mount John se může pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na světě a díky vysokému počtu jasných nocí v průběhu celého roku je mezinárodně uznáván jako nejllepší místo pro pozorování noční jižní oblohy.

Svatba v Marlborough na ostrově Forsyth Island

Pokud sníte o dokonalém místě pro svatbu na Novém Zélandu, které je zároveň soukromé a jedinečné, pak je ostrov Forsyth v Marlborough Sounds tím pravým místem. Ostrov je snadno dosažitelný helikoptérou z hlavního města Wellingtonu nebo lodí z malého městečka na Jižním ostrově Havelock. Jedná se o jeden z největších soukromých ostrovů jižního Pacifiku, nabízí přes 30 kilometrů dlouhé pobřeží, téměř 50 kilometrů turistických tras a dech beroucí výhledy z vrcholků.

Svatba v Queenstownu v kapli u jezera

Svatby v kapli u jezera jsou nesmírně romantické. Tato původní kamenná kaple se nachází pouze 15 minut jízdy od Queenstownu a uchvátí vás panoramatickým výhledem na jazero Hayes a okolní kopce. Kaple je zasazená do 5-ti hektarů překrásné vodní zahrady a vinic, včetně rybníků, vodopádů a kamenných ruin hotelu Mayne, jehož historie sahá do roku 1857.

Ohromující výhled z vnitřku kostela i jeho bezprostředního okolí zajistí vašemu fotografovi skvělé pozadí pro vaše dokonalé svatební fotografie. Pro ty, kteří chtějí okusit na vlastní kůži extra výšku okolních hor, zajistí krátký let helikoptérou krásný a nevšední svatební zážitek. Kaple je součástí pozemků Stoneridge a je od Stoneridge Lodge snadno dosažitelná pěšky. Řada párů, které si vyberou pro svůj svatební obřad kapli u jezera, rádi poté zůstanou na líbánky v Stoneridge Lodge.

Svatba v Queenstownu v Stoneridge Lodge

Stoneridge Lodge se nachází pouze 15 minut od Queenstownu, nejexlusivnějšího výletního resortu Nového Zélandu. Nabízí vám unikátní místo pro svatební obřad a luxusní 5-ti hvězdičkové ubytování. Bed & Breakfast Lodge je jedinečné jednak svou historií a designem budovy postavené typicky pro tuto oblast z břidlicové horniny, jednak malebností okolních zahrad a vinic. Svatební obřady se konají buď na trávníku s výhledem na jezero a hory nebo uvnitř Hayes Room v místnosti před krbem, pokud není vhodné počasí pro venkovní obřady.

Svatba v Queenstownu na Cecil Peak

Ze skalní římsy Cecil Peak se vám naskytne ohromující pohled z ptačí perspektivy na Queenstown, jezero Wakatipu, pohoří Remarkables a Kelvin Heights Peninsula. Nevšední zážitek při složení vašeho manželského slibu navíc umocní let helikoptérou z Queenstownu na vrcholek Cecil Peak.

Svatba v Queenstownu v zahradě

Queenstownské zahrady byly otevřeny pro veřejnost v roce 1866 a nacházejí se pouze 5 minut od centra Queenstownu na sousedním poloostrově jezera Wakatipu. Barevné květinové záhony uprostřed udržovaných trávníků a exotických stromů tvoří opravdu kouzelné prostředí pro váš svatební obřad.

Svatba na Coromandel Peak /Jižní Alpy/

Coromandel Peak nabízí nevídaný pohled na celou oblast kolem jezera Wanaka. Z vrcholku můžete vidět téměř celé jezero, jeho zátoky a ostrovy, stejně tak jako okolní hory a ledovce. Na Coromandel Peak se dostanete pomocí helikoptéry.

Svatba na Fog Peak /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba na ledovci Isobel Glacier /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba v Aoraki Mount Cook /Jižní Alpy/

Aoraki Mount Cook národní park je domovem nejvyšší hory Nového Zélandu Mount Cook a nachází se zde dalších 27 vrcholků měřících více než 3050 metrů. Je zde také 5 hlavních ledovců z celé oblasti, včetně nejznámějšího Tasmanona ledovce, který je největším ledovcem na světě mimo oblast polárního kruhu a Himalájí.

V rámci svatebního balíčku Aoraki Mount Cook pro vás můžeme zorganizovat svatební obřad téměř kdekoliv v Aoraki Mt Cook národním parku. Svatební obřady se mohou konat na jednom z vrcholů Jižních Alp, na ledovcích nebo v údolí obklopeném vysokými štíty hor.

Svatba v Aucklandu v Alberton Historic

Alberton je romantické 18-ti pokojové sídlo a je jedním z nejvíce oblíbených historických budov na Novém Zélandu. Na konci 19. a počátku 20.století byl tento dům významný pro své pořádání lovů, zahradních a tanečních slavností. Usedlost i dnes nabízí nevšední historické pozadí pro vaši novozélandskou svatbu. Nachází se pouze 6-7 minut chůze od centra města Auckland a se svou velkou zahradou je vhodný jak pro malé, tak pro velké svatby. Svatební obřady se mohou konat na zahradě vedle fontány, na verandě, nebo ve velkém sále. Alberton home je vhodný i pro následné pořádání svatební hostiny.

Svatba v Aucklandu v Mollies Boutique hotel

Mollies je stylový a romantický boutique hotel umístěn ve viktoriánském sídle a obklopený krásnou a tichou zahradou s výhledem na Harbour Bridge v St. Mary ‘s Bay, pouze 5 minut od Aucklandu. Se svojí venkovní terasou, zahradním pavilonem, dokonale upravenou zahradou, luxusními apartmány a výbornou kuchyní, nabízí Mollies řadu krásných a elegantních možností pro vaši svatbu. Mollies nabízí 14 luxusně zařízených prostorných apartmánů s osobitým designem a každý s vlastním balkónem. V malé hotelové restauraci si pochutnáte na výborné novozélandské kuchyni.

 

Svatba na pláži Coromandel

Region Coromandel je na západě ohraničen stromy Pohutukawa, na východě bílými písčitými plážemi a nádhernými pobřežními scenériemi. I když se nachází pouze 1,5 hodinu jízdy od rušného Auckladnu a Hamiltonu a jejich mezinárodních letišť, nabízí Coromandel přímo oázu klidu a relaxace. Přes 400km dlouhé pobřeží nabízí nespočet možností pro svatby na pláži. Jedná se navíc o území s nejlepším počasím na Novém Zélandu, svatební obřady zde proto mohou probíhat během celého roku. Svatební obřady se mohou konat například v oblíbené zátoce Cathedral Cove nebo v Lonely Bay.

Svatba na Adele Island v národním parku Abela Tasmana

Překrásný ostrov je pojmenovaný po ženě známého francouzského objevitele Dumonta d´Urville. Ostrov je domovem velkého množství ptačích druhů, takže při svatebním slibu Vám poskytne originální přírodní hudební doprovod v podobě ptačích zpěvů. Balíčky zahrnují dopravu z Maharau beach vodním taxi, katamaránem nebo luxusní jachtou na ostrov Adele a poté cestu skrz ostrov chráněnými vodmíni cestami. Dostanete se tak kolem Split Apple Rock, podél zlatých písčitých pláží až k historicky známé zátoce Watering Cove, kde v roce 1827 doplnil objevitel d´Urville zásoby pitné vody pro svou loď.

Svatba v Christchurch v balónu

Svatba v horkovzdušném balónu nabízí skutečně zážitek jak z jiného světa. Canteburské přírodní podmínky a klima jsou ideální pro lety balónem a nenajdete žádné jiné místo na světě, kde lze vzlétnout přímo z městského centra, s výhledem na východ slunce nad oceánem a zasněžené vrcholky hor zároveň. Lety jsou možné po celý rok, v závislosti na dobrém počasí. Čas odletu se pohybuje od 5 hodin ráno na jaře do 7 hodin ráno v zimě. Let trvá přibližně jednu hodinu, ale počítejte až s pěti hodinami na tento celý zážitek od odjezdu do návratu.

Svatba u jezera Tekapo v kostele

Kostel Dobrého Pastýře u jezera Tekapo pokládají páry z celého světa za skromné, přesto nesmírně romantické místo pro svatební obřad. Kostel stojí doslova pár metrů od břehu ledovcového jezera. Obrovské panoramatické okno za oltářem je záměrně jednoduché a čisté, aby nic nerušilo nádherný výhled na jezero a majestátné hory. Jezero Takepo leží v Mackenzie Country, 3 hodiny cesty od města Christchurch a 3,5 hodiny z Queenstownu.

Svatba u jezera Tekapo na Mount John

Ohromující výhled na tyrkysově modrou hladinu jezera Tekapo v kontrastu se zasněženými vrcholky hor Jižních Alp a žluté trsy trávy vám vezmou dech. Mount John se může pochlubit jedním z nejkrásnějších výhledů na světě a díky vysokému počtu jasných nocí v průběhu celého roku je mezinárodně uznáván jako nejllepší místo pro pozorování noční jižní oblohy.

Svatba v Marlborough na ostrově Forsyth Island

Pokud sníte o dokonalém místě pro svatbu na Novém Zélandu, které je zároveň soukromé a jedinečné, pak je ostrov Forsyth v Marlborough Sounds tím pravým místem. Ostrov je snadno dosažitelný helikoptérou z hlavního města Wellingtonu nebo lodí z malého městečka na Jižním ostrově Havelock. Jedná se o jeden z největších soukromých ostrovů jižního Pacifiku, nabízí přes 30 kilometrů dlouhé pobřeží, téměř 50 kilometrů turistických tras a dech beroucí výhledy z vrcholků.

Svatba v Queenstownu v kapli u jezera

Svatby v kapli u jezera jsou nesmírně romantické. Tato původní kamenná kaple se nachází pouze 15 minut jízdy od Queenstownu a uchvátí vás panoramatickým výhledem na jazero Hayes a okolní kopce. Kaple je zasazená do 5-ti hektarů překrásné vodní zahrady a vinic, včetně rybníků, vodopádů a kamenných ruin hotelu Mayne, jehož historie sahá do roku 1857.

Ohromující výhled z vnitřku kostela i jeho bezprostředního okolí zajistí vašemu fotografovi skvělé pozadí pro vaše dokonalé svatební fotografie. Pro ty, kteří chtějí okusit na vlastní kůži extra výšku okolních hor, zajistí krátký let helikoptérou krásný a nevšední svatební zážitek. Kaple je součástí pozemků Stoneridge a je od Stoneridge Lodge snadno dosažitelná pěšky. Řada párů, které si vyberou pro svůj svatební obřad kapli u jezera, rádi poté zůstanou na líbánky v Stoneridge Lodge.

Svatba v Queenstownu v Stoneridge Lodge

Stoneridge Lodge se nachází pouze 15 minut od Queenstownu, nejexlusivnějšího výletního resortu Nového Zélandu. Nabízí vám unikátní místo pro svatební obřad a luxusní 5-ti hvězdičkové ubytování. Bed & Breakfast Lodge je jedinečné jednak svou historií a designem budovy postavené typicky pro tuto oblast z břidlicové horniny, jednak malebností okolních zahrad a vinic. Svatební obřady se konají buď na trávníku s výhledem na jezero a hory nebo uvnitř Hayes Room v místnosti před krbem, pokud není vhodné počasí pro venkovní obřady.

Svatba v Queenstownu na Cecil Peak

Ze skalní římsy Cecil Peak se vám naskytne ohromující pohled z ptačí perspektivy na Queenstown, jezero Wakatipu, pohoří Remarkables a Kelvin Heights Peninsula. Nevšední zážitek při složení vašeho manželského slibu navíc umocní let helikoptérou z Queenstownu na vrcholek Cecil Peak.

Svatba v Queenstownu v zahradě

Queenstownské zahrady byly otevřeny pro veřejnost v roce 1866 a nacházejí se pouze 5 minut od centra Queenstownu na sousedním poloostrově jezera Wakatipu. Barevné květinové záhony uprostřed udržovaných trávníků a exotických stromů tvoří opravdu kouzelné prostředí pro váš svatební obřad.

Svatba na Coromandel Peak /Jižní Alpy/

Coromandel Peak nabízí nevídaný pohled na celou oblast kolem jezera Wanaka. Z vrcholku můžete vidět téměř celé jezero, jeho zátoky a ostrovy, stejně tak jako okolní hory a ledovce. Na Coromandel Peak se dostanete pomocí helikoptéry.

Svatba na Fog Peak /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba na ledovci Isobel Glacier /Jižní Alpy/

Fog Peak je vrcholek permanentně pokryt sněhem ležící západně od jezera Wanaka a nabízející úžasný pohled na údolí Matakituki a nekonečné bílé vrcholky Jižních Alp. Na váš svatební obřad na Fog Peak budete dopraveni helikoptérou.

Svatba v Aoraki Mount Cook /Jižní Alpy/

Aoraki Mount Cook národní park je domovem nejvyšší hory Nového Zélandu Mount Cook a nachází se zde dalších 27 vrcholků měřících více než 3050 metrů. Je zde také 5 hlavních ledovců z celé oblasti, včetně nejznámějšího Tasmanona ledovce, který je největším ledovcem na světě mimo oblast polárního kruhu a Himalájí.

V rámci svatebního balíčku Aoraki Mount Cook pro vás můžeme zorganizovat svatební obřad téměř kdekoliv v Aoraki Mt Cook národním parku. Svatební obřady se mohou konat na jednom z vrcholů Jižních Alp, na ledovcích nebo v údolí obklopeném vysokými štíty hor.

Svatba na Novém Zélandu

S námi si můžete naplánovat svoji dokonalou svatbu na Novém Zélandu, ať už to bude alpské jezero, ledovec, kulisa zasněžených hor, pláž nebo jezero.

Naše svatební balíčky jsou speciálně navrženy pro páry, které touží po malé, intimní svatbě s překrásnou přírodní scenérií. Především svatební obřady na vrcholcích hor Jižních Alp, kam se dostanete pomocí helikoptéry, jsou opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Na Novém Zélandu je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.