"Svěřte Váš nejdůležitější den v životě odborníkům. Svěřte svůj den nám."

Proč svatba s námi?

Milujeme svatby. Už dlouho a jsme za to rády. Protože jsme za všechny roky nasbíraly tolik zkušeností, že bychom o tom mohly točit nejeden film. Všechna Vaše přání a sny o krásné svatbě, jsou naším potěšením.

Zajišťujeme kompletní svatební servis "svatbu na klíč"
Poskytneme Vám profesionální péči a individuální přístup
Ochotný, milý a pracovitý personál
Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě
Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu
Zajistíme veškeré legality pro právně platnou svatbu
Organizujeme svatby v celé České republice a svatby v zahraničí
Napište nám
Jsme svatební agentura s dlouholetou zkušeností a vyzkoušenými dodavateli.
Organizujeme svatby v celé České republice a svatby v zahraničí.
Zajišťujeme kompletní svatební servis "svatbu na klíč", vy se nemusíte o nic starat.
Jsme tým profesionálních svatebních a events koordinátorů.
Jsme cestovní agentura, zajistíme exkluzivní svatební cestu nebo dovolenou přímo pro Vás.
Zajistíme právně platnou civilní, církevní a symbolickou svatbu, obnovu slibu, výročí svatby a svatební cestu po celém světě.
Zajistíme veškeré legality pro právně platnou svatbu.
Naše svatební agentura také organizuje svatby v zahraničí, kdy oba novomanželé jsou občané Slovenské republiky nebo se může jednat o smíšené svatby, kdy ženich nebo nevěsta jsou z Česka nebo Slovenska, popř. jiné země.
Při pořádání jedinečné události podle vašich představ se vždy můžete spolehnout na ochotu a pomoc našich svatebních koordinátorů. Jejich zkušenosti a důraz na detail jsou zárukou úspěchu události, kterou se rozhodnete organizovat. Ve většině zemí máme česky nebo slovensky hovořící svatební koordinátory.
Víme, co vám nabízíme. Všechny nabízené destinace, hotely a svatební místa máme velmi důkladně prověřeny. Vše dokonale známe.
Poskytneme vám profesionální péči a individuální přístup – pečujeme o Vás od úvodního kontaktu, během zpracování nabídky, před odletem, během pobytu i po Vašem návratu, kdy Vám zavoláme, zda vše proběhlo dle Vašich představ.

Tvář našich nejkrásnějších svateb a specialista na svatby v ČR i zahraničí

Jsem Martina, duše celé naší agentury a tvůrkyně všech našich svatebních nej. S více než 20 lety zkušeností v oboru jsem získala dovednosti a znalosti, které mě činí jedničkou ve svatebním plánování. Specializuji se na svatby v ČR i svatby v zahraničí a miluji každý okamžik, kdy můžu vytvářet nezapomenutelné zážitky pro své klienty.

Poplatky za zajištění svatby v zahraničí

Úvodní konzultace a příprava nabídky je zdarma.
Cena svatebního balíčku je závislá na náročnosti přípravy svatby. Větší rozsah příprav zpoplatňujeme podle časové náročnosti.
U vybraných zemí nelze objednat pouze svatební balíček, je nutné objednat v kombinaci pouze s celým zájezdem.
Cena svatebního balíčku je závislá na tom, zda si přes naší cestovní agenturu současně objednáte zájezd. Bez objednání zájezdu je cena svatebního balíčku vyšší.

Svatební reference

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé.
Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.
všechny reference