Svatba v zahraničí

Dárkové poukazy

Mají Vaši blízcí výročí, svatbu nebo se blíží Vánoce a nevíte, co jim máte koupit? V naší cestovní a svatební agentuře Vám nabízíme vyřešení této situace tím, že u nás máte možnost zakoupit dárkové poukazy na zájezd ve výši, kterou si sami stanovíte. Majitelům těchto dárkových poukazů pak stačí, aby si prostřednictvím naší agentury zakoupili zájezd dle jejich vlastního výběru.

Chcete-li připravit partnerovi překvapení nebo přispět novomanželům na svatební cestu, můžete si vybrat z nabídky našich dárkových poukazů. Na dárkový poukaz je možné formulovat věnování.

  • Dárkový poukaz musí být použit celý v rámci jednoho nákupu, nelze ho tedy uplatnit několikrát. Hodnota poukazů se sčítá, je možné použít několik poukazů na jeden nákup. Za již zakoupené dárkové poukazy lze čerpat nabízené služby. Tento dárkový poukaz nelze vyměnit za peníze.
  • Nákupem dárkových poukazů nemůžete uplatnit odpočet DPH.
  • Po vyřízení objednávky budou dárkové poukazy odeslány na adresu objednatele spolu s fakturou.
  • Dárkové poukazy jsou opatřeny sériovým číslem, podpisem odpovědné osoby a razítkem naší cestovní agentury.
  • Dárkové poukazy můžete uplatnit ode dne, kdy bude příslušná částka připsána na účet cestovní agentury. Toto datum bude objednavateli oznámeno telefonicky nebo emailem. Před tímto datem není možné poukazy uplatnit.
  • Platnost dárkového poukazu je omezena na jeden rok od připsání příslušné částky na účet naší cestovní agentury. Pokud poukaz nebude uplatněn, stává se neplatným a objednavatel nemá nárok na peněžní náhradu ani na vystavení nového poukazu.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit na všechny zájezdy nabízené naší cestovní agenturou. Při požadavku na uplatnění dárkového poukazu je třeba tuto skutečnost oznámit při objednávce zájezdu a doručit originál poukazu naší cestovní agentuře. Při objednávce je potřeba zaslat kopii faxem či emailem. Uplatnění poukazu se stává dárkový poukaz neplatným.
svatba v zahraničí

Další služby

Dárkové poukazy

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz