Dovolená na míru

Zprostředkujeme vám zájezd na míru.

Nabízíme individuální přístup a sestavení vaší dovolené dle vašich přání na míru – datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery apod./.

Cestovní agentura

Naše agentura je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří, se kterými má řádně uzavřené smlouvy o obchodním zastoupení na základě plné moci. Než začneme spolupracovat s cestovní kanceláří, nejdříve si ověřujeme její solventnost a reference zákazníků. Každá cestovní kancelář, se kterou spolupracujeme, musí mít koncesi podle zákona 159/99 Sb. a musí být pojištěna proti úpadku.

Na rozdíl od cestovní kanceláře, cestovní agentura není organizátorem zájezdů, funguje jako zprostředkovatel. Toto postavení však dává větší rozhled v produktech jednotlivých cestovních kanceláří a možnost k osobnějšímu jednání s klientem, přičemž mu cestovní agentura může nabídnout to, co skutečně od dovolené požaduje. Práce cestovní agentury spočívá přednostně v komunikaci s klientem, v nabídnutí zájezdu doslova na míru, vyřízení všeho potřebného s cestovní kanceláří, což ale nemá vliv na cenu zájezdu.

Garantujeme Vám stejně ceny jako cestovní kanceláře, jejichž produkty prodáváme a to vč. slev a bonusů a dalších výhod apod.

Další služby