Výročí svatby

Prožijte svůj den D znovu, zopakujte si jej opakovaným slibem a řekněte si své ANO při výročí vaší svatby. Zprostředkujeme Vám symbolický obřad v průběhu Vaší dovolené. Jedná se o svatební obřad bez hodnoty právní, ale hodnoty emocionální. Může se konat na jakémkoliv krásném místě dle přání ženicha a nevěsty. Nepotřebujete žádné dokumenty, nemusíte navštívit žádné úřady, oddávající není oficiální úředník. K dispozici je vám náš svatební koordinátor.

Současně budete moci využít slev, které Vaši dovolenou ještě více zpříjemní. Vybrané hotely poskytují speciální služby pro výročí svatby – slevy z ubytování a stravování, speciální večeře na pláži, květiny, láhev sektu, čerstvé ovoce na pokoji po příjezdu, lázeňské služby služby, vyšší kategorii pokoje nebo brzký check-in, pozdější check-out v případě možnosti.

Můžete si vybrat, zda chcete výročí svatby strávit na Maledivách, Havaji, Mauritiu, Seychelách, Fiji, Tahiti, v Karibiku nebo ve Středomoří ve Španělsku, Řecku, Itálii, Chorvatsku a dalších místech světa. Skvělé řešení je také mít obřad na luxusní zaoceánské lodi. A kdo nemá rád teplo, může vyrazit na hory do Rakouska, Itálie, Francie i do ČR. Vše zprostředkujeme na míru dle Vašich představ.

Další služby