Palermo

V Palermu se mísí mnoho kultur – od řecké po arabskou, římská po španělskou, což se promítá do architektury, jazyka i kuchyně. Sicílie je také zahradou: vůně pomerančovníků a citrónovníků se line krajem. Sicílie Vás zkrátka očaruje; je rájem slunce, zajímavých památek a zajímavých měst, jako je Taormina, která využívá své pozice mezi křišťálovým mořem […]

Svatební obřady na pláži

Dále můžeme nabídnout pláž Milia nebo Kastani – svatby na plážích doporučujeme v červnu nebo v září, kdy není v okolí tolik turistů. V případě zájmu můžeme zorganizovat svatbu na jakékoliv veřejné pláži.

Episkopi

Tento malý starobylý klášter s malou kaplí je na soukromém místě ve městě. V jarním období je to květoucí místo, zahrada je plná květin a vinných hroznů. Je to skvělé místo s naprostým soukromím.

Limnonari

Tento malý romantický záliv je pouhých 15 minut od Skopelosu. Krásné bílé pláže obklopené horami a zelenými borovice. Nevěsta může přijet lodí, zatímco ženich čeká na pláži.

Panormnos

Malá romantická pláž se nachází v blízkosti Panormos, 25 minut od Skopelosu. Je ideální místo pro romantickou svatbu.

Amarantos

Ohromující místo místo pro svatební obřad obklopené přírodou s maximálním soukromím. Doporučujeme si pronajmou rybárškou loďku a dopravit se na místo obřadu z místa obřadu.

Mamma Mia Church

Kostelík The Agion Ioannis se stal slavným díky filu Mamma Mia. Jedná se o malou kapli na vrcholu obrovské skály s úchvatnými výhledy. Nachází se v Kastri na severu ostrova, 45 minut jízdy od Skopelosu. Obřady se konají před kapličkou po tom, co vyjdete 200 schodů.

Církevní katolický obřad

Jsme schopni zajistit katolický svatební obřad se všemi standardními postupy. Katolický kostel St. Markos je na malebném místo v centru města Zakynthos.

Laura Beach house /Alykes/

Vila na pláži. Svatební obřady se konají před soukromou vilou na zahradě u pláže s výhledem na moře. Pláž kamínková, soukromí zajištěno.