Petra a Jaromír

Svatba Srí Lanka

Svatební obřad se konal v hotelu Coco Royal na Srí Lance. Klienti odletěli do Dubaje, kde strávili 2 noci v hotelu Rove Dowtown Dubaj a pak přeletěli na Srí Lanku. Po týdenním odpočinku na pláži se vydali na týdenní poznávačku po Srí Lance. Na poznávačce stačili vidět horské městečko Nuwara Eliya, královské město Kandy, továrnu na zpracování čaje, vodopády Ramboda, botanickou zahradu Peradeniya, představení kandyjských tanečníků, chrám Budhova zubu, hinduistický crhám v Matale, jeskynní chrámy v Dambulle, sklaní pevnost Sigiriya, jeep safari v NP Minneriya a královský středověký komplex Polonnaruwa. Blahopřejeme

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den Martino, před měsícem jsme se vrátili z naší tématické dovolené a přestože už zase pracujeme a fungujeme ve strarých kolejích, vzpomínky na Srí Lanku a naši svatební cestu jsou pořád ještě živé. Právě včera jsme hodně vzpomínali na naši cestou a svatbu u příležitosti malé rodinné ” doslavy”, kterou jsme uspořádali pro naše nejbližší. Jednou větou – byl to krátký, ale velmi zajímavý a intenzivní pobyt v exotické zemi, na kterou i díky naší svatbě budeme určitě celý život vzpomínat !!

Děkujeme za zprostředkování a všechny potřebné informace, které jsme od Vás dostali. Slíbili jsme pár fotek ke zveřejnění, takže jsme něco vybrali a můžete je použít. Posíláme také jednu fotku se Zuzkou, která se nám snažila vyjít vstříc jak mohla. Nebylo zřejmě ani pro ni jednoduché nám ve všem vyhovět, protože jsme asi náročnější klienti :), ale v každém případě oceňujeme její snahu a přístup.

Mějte se hezky, ať se Vám daří ve Vaší zajímavé práci a ať máte co nejvíce spokojených klientů!!

Petra a Jaromír

Svatební reference