Veronika & Jirka

Svatba Řecko, Santorini

Veronika s Jirkou se vzali v Řecku na Santorini na krásném místě St. Irini.

Novomanželé nám napsali:

Už dlouho jsem toužila, se vdát v Helenské republice, dalo by se říci, že to byl můj sen, který se stal skutečností. I přesto, že můj Jirka svatbu v zahraničí nechtěl a už vůbec ne v Řecku, udělal mi tu radost a řekl, že tedy ano, ale zařizovat nic nebude. Ovšem to mě neodradilo, protože jsem vedle sebe měla skvělou ženu, jménem Martinka :), která zařídila vše, tak jak jsem si přála. Byla ochotná, trpělivá, nakonec mi poradila i s doplňky k šatům, účesem, protože nikdo o naší tajné svatbě nevěděl :).

Musím se přiznat, že jsme byli nervózní z toho, že na svatbě budeme sami, s cizími lidmi, nevěděli jsme do čeho jdeme. S čistým svědomím musím ale říci, že to pro nás byla pohádková svatba, ta atmosféra byla nepopsatelná, můj Jirka dokonce sám řekl, že by se ženil klidně ještě jednou.

Ráda na svatbu vzpomínám, jednou bych chtěla náš svazek obnovit, ve stáří, na tom stejném místě.

Martince děkuji za trpělivost, ochotu a hlavně pohotovost, protože kdykoli jsem ji kontakovala s jakýmkoli dotazem, hned mi odpověděla :). Také moc děkujeme Šárce, která nám svědčila, která mě dokázala uklidnit, že nemusíme být nervózní z ničeho. Měla pravdu, svatba byla pohádková, svižná, příjemná, elegantní, prostě NEPOPSATELNÁ, bylo to prostě dokonalé.
Doporučuji tuto agenturu, protože i ve dvou může být svatba krasná a nezapomenutelná.

Děkujeme
Jiří a Veronika

Svatební reference