Inge & Michael

Svatba Řecko, Santorini

Svatební obřad se konal v Řecku na Santorini na nádherném místě Andromeda.

 

Novomažené nám napsali:

Sen, pohádka, nebeské místo a dokonalý den. Taková slova mě napadají, když si vzpomenu na naši svatbu. Vždy jsme se chtěli na Santorini podívat a jsem šťastná, že jsme se rozhodli pro svatbu právě tady. Hotel Andromeda nabízí nádherný výhled, na který jen tak nezapomenu a ze svatebního dne budu dlouho čerpat. Předčil naše očekávání.

Santorini jsme si hned zamilovali a tím, že jsme si líbánky chtěli zpříjemnit co nejvíce, ani na ubytování jsme nešetřili. (Pyrgos je opravdu romantické místo). Veškerá koordinace, přípravy a jednání bylo skvělé. Nastě děkujeme za její pohodovou náladu, měla stále úsměv na tváři a ochotně nám pomáhala. Irině děkuji za pomoc s přípravou a obrovské díky za natočení videa ze svatby a svatebního tance! Viděla jsem to už několikrát a pokaždé pláču 🙂 Je to dokonalé. Hudbu jsme si vybírali sami, a to načasování bylo perfektní, na nic jsme nemuseli upozorňovat nebo ji hlídat. Sedělo to vše jako ve filmu 🙂 Také děkujeme za malou pozornost v podobě dortíčků a přáníčka pro novomanželé. I tyhle drobnosti nás velmi potěšili. Moc vám děkujeme.

Šárce velice děkujeme za její eleganci, doporučení na zajímavá místa, pomoc s přípravami, vyřízení dokumentů a její energii, která nás oba strhla a naladila do správné atmosféry. Díky.

Martině patří veliké díky za ochotu být nám stále k dispozici, za její milé jednání a trpělivost, v neposlední řadě za víru, že se nám sen splní i přes karanténové období a nestabilní situaci ve světě. Určitě nám pozitivní přístup pomohl. Za nás je to opravdu profesionál.Jsem z našeho dne nadšená a rozhodně vás všem doporučujeme.

Děkujeme

Inge & Michael

Svatební reference