Barbora a Lukáš

Svatba Řecko

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Skopelos.

Novomanželé nám napsali:

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za organizaci naší svatby na ostrově Skopelos. Jednání s Vámi bylo občas trošičku na honem, ale vždy k naprosté spokojenosti. Velice děkuji za zajištění mé vysněné kytice fialových frézií, byla nádherná a vydržela nám až do konce dovolené. Stejně tak i za výborný fréziemi ozdobený svatební dort 🙂

Obrovské díky patří také koordinátorce Daphne, která nám z důvodu požáru na původním místě obřadu zařídila nové krásné místo přímo ve městě Skopelos, a na jedničku se poprala i s neočekávanými problémy, jako byl můj zlomený nehet 🙂 (Daphne zajistila velice šikovnou manikérku přímo na hotel). Byla velice přátelská, milá a vstřícná a dokonce jsme od ní dostali krásný svatební dar na památku.

Svatba proběhla bez chybičky a fotograf byl neuvěřitelně akční a velice šikovný. Máme spousty krásných fotek, které jsme dostali na flashce dokonce již 5 dní po svatbě (ještě před odletem domů). Několik fotek Vám samozřejmě zasíláme.

Současně bych ráda doporučila i penzion Irida, ve kterém jsme byli ubytováni. Je to moc krásné místo s příjemně zařízenými pokoji a s neuvěřitelně vstřícnými majiteli. Pan majitel pro nás měl při příjezdu připravené ovoce a lahev vína jako pozornost a každý den nás přišel pozdravit a zeptat se jak se máme a zda je všechno v pořádku. Stejně tak jeho paní, která nás v den svatby s fotografem provedla celým jejich domem, abysme mohli udělat krásné fotky s výhledem na moře, a přichystala nám přípitek (tatranský čaj :D).

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci, která přináší všem párům do života nezapomenutelný zážitek a krásné vzpomínky.

Svatební reference