Lenka a Honza

Svatba Mauricius

Svatební obřad se konal na pláži na ostrově Mauritius. Klienti byli ubytování v hotelu Hilton.

Novomanželé nám napsali:

”Nemá význam hledat krásná slova, když ta nestačí. Nemá význam snažit se popsat tu krásnou chvíli, když Vám v tu chvíli selhává schopnost mluvit … jen tiše sedíte, koukáte do dálky a necháváte se unášet tím vším nádherným, co jste prožili. Svatba byla nádherná a lepší jsme si asi snad už ani přát nemohli. Byl to zážitek na celý život a jeden splněný životní sen za druhým. Více se bojím psát, protože jinak bych se asi vážně už musel otočit na patě a okamžitě se tam vrátit :-)”

Přeji Vám mnoho úspěchů a šťastných lidí okolo. Co jste pro nás udělala, je opravdu hodně. Moc si toho vážíme a moc Vám za to všechno děkujeme.

Mějte se krásně. Honza

a Lenka napsala:

Dobrý den Martino, v první řadě bych Vám chtěla strašně moc poděkovat za všechno, co jste pro nás udělala. S ničím jste neměla problém, každý náš dotaz jste trpělivě zodpověděla. A zařídit svatbu a všechno kolem cesty za tak krátkou dobu, byl zázrak, ve který jsem vůbec nedoufala. Jste naprostý profesionál a já jsem strašně moc štastná za to, že jsme se obrátili právě na Vás :). Samotná svatba byla naprosto úžasná, byla ještě krásnější, než jsme si vysnili a slovy se to dá těžko popsat. Všechno klaplo naprosto na jedničku. Jak oficiality přes svatbou na místních úřadech, tak i plánování a ladění svatby s naší svatební koordinátorkou Marií. Jak v hotelu, tak i všichni pracovníci agentury Emotions (se kterými jsme přišli do kontaktu) byli příjemní, usměvaví a hlavně profesionální. Pro nás to bylo splnění několika životních snů a to jenom díky Vám :). Mějte se krásně a velice se těším na osobní setkání. Lenka

Svatební reference