Liduška a Jaroslav

Svatba Kuba

Svatební obřad se konal na Kubě v hotelu Melia Varadero.

Novomanželé nám napsali:

SVATBA NA KUBĚ ?

V hotelu MELIA VARADERO se svatební koordinátorkou, moc sympatickou Kubánkou, která svou práci odvádí naprosto profesionálně Anou Marys a překladatelem Morénem, kterému český jazyk přirostl k srdci, je neskutečný, neuvěřitelný a nepopsatelný luxusní zážitek na celý život. (svatební obřad se uskutečnil v altánu u moře 13.2.2020 v 15:00 hod.). Projížďka typickým retro Kubánským „ Americkým “ cabrioletem po historické části Varadéra byla úžasnou tečkou našeho svatebního obřadu.

Za to vše krásné co nás provázelo po celou dobu pobytu, patří nesmírný dík paní Martině, která jak v přípravě tak v průběhu celé „AKCE“ byla tou osobou, která společně s námi prožívala každý krok jako člen naší rodiny. A to, že jsme vzájemně na dálku uronili nejednu slzu , jen potvrzujes jakou láskou a srdečností dělá paní Martina svoji práci.

Hotel MELIA VARADERO?

Dne 10.2.20 po příjezdu do hotelu nás čekalo v prostorném pokoji s luxusní terasou a výhledem na moře první milé překvapení. Dopis a láhev kvalitního sektu od ředitele hotelu, v němž stálo, jak moc si váží toho, že jsme si vybrali pro tento akt právě jeho hotel. Další velké překvapení nás čekalo ráno po svatební noci, kdy nám personál servíroval snídani na terasu našeho pokoje.

Nezapomenutelným zážitkem byl pro nás taky večer 14.2.20. Vedení hotelu nám jako překvapení připravilo v altánu u moře, kde předešlý den probíhal svatební obřad, úžasnou valentýnskou večeři o šesti chodech, kde taky nechybělo kvalitní šampaňské s moc milou obsluhou.

No prostě vše bylo skvělé a abychom si to usnadnili, tak to zkusíme formou dotazníku.

– poloha hotelu 1* – služby 1* – servis 1* – čistota 1*- jídlo 1*- bazény 1* – moře 1* – pláže 1* atd.

Nemůžeme jinak, než všem případným zájemcům tento hotel nebo možnou svatbu doporučit.

Stejný názor zastávají i naši svědkové Olinka s Vlastíkem a touto cestou bychom jim rádi poděkovali, za to, že s námi vážili tak dlouhou cestu, aby stvrdili naše společné rozhodnutí vstoupit do stavu manželského.

Jaroslav a Ludmila

Svatební reference