Terezka & Michal

Svatba Itálie, Palmová riviéra

Terezka s Michalem měli nádhernou svatbu v Itálii na Palmové riviéře ve vile Lattanzi.

Novomanželé nám napsali:

Když jsme se rozhodli, že naše svatba bude v Itálii, věděli jsme, že budeme potřebovat pomoc od zkušených profesionálů, kteří se postarají o všechny detaily a umožní nám užít si náš den bez stresu. Svatba v zahraničí byla absolutní volbou a musím říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat.

Od prvního kontaktu až po poslední okamžik našeho svatebního dne byla spolupráce s týmem společnosti naprosto bezchybná. Jejich profesionalita, přátelský přístup a neuvěřitelná pozornost k detailům nás naprosto ohromily.

Výběr lokality byl jedním z nejdůležitějších aspektů naší svatby a agentura nám poskytla řadu nádherných možností po celé Itálii. Rozhodli jsme se pro malebnou vilu, která nejen že odpovídala našim představám, ale také překročila všechna naše očekávání. Když jsme poprvé viděli místo na vlastní oči, věděli jsme, že to je ono – bylo to jako z pohádky.

Tým společnosti svatby v zahraničí se postaral o každý detail s neuvěřitelnou precizností. Květinová výzdoba, kterou pro nás připravili, byla dechberoucí a dokonale ladila s italskou krajinou. Catering byl na nejvyšší úrovni a jídlo bylo jedním z nejlepších, jaké jsme kdy ochutnali.

Nejvíce nás však dojala jejich péče a podpora během celého procesu plánování a na samotný svatební den. Nic pro ně nebylo příliš složité nebo neřešitelné. Jejich schopnost rychle a efektivně reagovat na jakoukoli situaci nás uchvátila. Díky nim jsme se mohli plně soustředit na sebe a užít si každý okamžik bez obav.

Nemohu dostatečně vyjádřit, jak moc jsme byli spokojeni s prací společnosti]. Jejich služby předčily veškerá naše očekávání a učinily náš svatební den naprosto nezapomenutelným. Pokud hledáte svatební agenturu, která vám poskytne prvotřídní služby a zorganizuje svatbu vašich snů, svatba v zahraničí je tou pravou volbou. Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali!

Svatební reference