Simona & Petr

Svatba Itálie, Palmová riviéra

Simona s Petrem se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Řekla „ANO“

Petr měl velké přání. Chtěl požádat svou přítelkyni o ruku a současně mít svatbu. Společně jsme vybrali italskou Palmovou riviéru. Všechno muselo zůstat tajemstvím, aby to pro Simonu zůstalo překvapení. S Petrem jsme všechno plánovali několik měsíců. Petr se s tím popasoval na jedničku, vše zvládnul poměrně v klidu a bez stresu. Když se blížil Den D, tak už jsem cítila, že se bojí, aby vše zvládl udržet pod pokličkou. Vlastně až těsně před odjezdem jsem zjistila, že Simona ani neví, že někam poletí. Teprve když pro ně pak přijela limuzína před dům, začala něco tušit. V letadle do Itálie si už uvědomila, že ji Petr nejspíš požádá o ruku.  Představte si, jak se Simona musela cítit po žádosti o ruku, když ji donesli svatební šaty a Petr ji řekl, že budou mít za 4 dny svatbu. Jak píšu tento text, je mi opravdu dojetím do pláče.

Přikládám ještě slova samotné Simony:

Chtěli bychom s mým manželem moc poděkovat za nadstandartní a dokonalý servis při realizaci svatby v Campofilone v Itálii, kde jsme se vzali 13.5.2023.

Pro mě to měl být dárek od mého muže ve formě odpočinkové dovolené. Ani jsem netušila, že vycestujeme do zahraničí, kde mě čekají naprosto dokonalé zásnuby ( ty proběhly v místní Italské restauraci v historické části Itálie, kdy při příchodu hrála naše oblíbená písnička, čekal na nás nádherně ozdobený stůl a milý personál).

Po mém ANO se mě můj snoubenec optal, zda-li bych si ho vzala už za 4 dny právě v Itálii, že je vše připraveno. Vůbec jsem netušila, že to takto lze. To, že mám nejlepšího chlapa na světě, to jsem věděla, ale že by byl schopný za pomocí paní Martiny a Gabriely pro nás vybrat snubní prsteny, vybrat šaty a vůbec, zařídit celou svatbu bez toho, aniž bych nevěděla vůbec nic, to klobouk dolů. Bylo to cca 5 měsíců příprav, určitě náročných jak pro agenturu, tak pro mého muže. Bez agentury svatba v zahraničí by to v životě nemohlo být takhle dokonalé, a že bylo. Od začátku jsem si připadala jako princezna, Gabriela byla úžasná a taková i moje psychická podpora:). Splnila nám vše, co jsme potřebovali, byla neustále k dispozici a aktivně vymýšlela program, vyřešila sebemenší zádrhele a to nemluvím o krásné výzdobě na svatbě, kde můj muž chtěl, aby byly lilie, které miluji a které ale nebyly v nabídce……..nakonec dokázala vykouzlit neskutečnou nádheru a lilie byly jak v mé svatební kytici, tak v další výzdobě❤️

Děkujeme moc za realizaci pohádkové svatby, kterou jsme si nesmírně užili, která byla hlavně o nás a pro nás.

Petr a Simona

Svatební reference