Barborka & Honza

Svatba Itálie, Palmová riviéra

Barborka s Honzou se vzali v Itálii na Palmové riviéře.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli jsme vám ještě jednou neskutečně moc poděkovat za zprostředkování našeho velkého dnu. Kdybychom mohli, každý rok bychom ho na tom kouzelném místě opakovali, byl to vyloženě božský zážitek. Od začátku, co jste se o nás starala vy až po poslední den, co se o nás starala koordinátorka Gabrielka. Musím opravdu podotknout, že jste obě dvě ženy na správném místě a jde vidět, že svoji práci milujete a zvládáte ji na 110 %.

Opravdu velké díky patří Gabči, díky které jsme si mohli užít překrásnou, intimní svatbu, plnou krásných a dojemných momentů, přesně tak, jak jsme si přáli. Díky ní vše proběhlo naprosto perfektně bez jakéhokoliv problému. Díky její přátelské, vřelé a naprosto profesionální péči jsme prožili den, na který budeme vzpomínat do konce našich životů. Laskavost a pohostinnost Gábinky a její rodiny je prostě ”služba”, která se nedá zaplatit.

Svatbu přes vaši agenturu bych doporučila každému, kdo si chce svůj den užít naplno, jen jeden pro druhého, bez starostí a v krásné prostředí. Campofilone je velmi krásná a malebná destinace s úžasnými lidmi navíc. Místní, úředníci a vlastně všichni s kým jsme přišli do styku byli usměvaví lidé ze kterých šla cítit úžasná pozitivní energie. Jsme moc šťastní, že jsme byli při tak důležité životní událostí obklopeni právě touto energií a těmito lidmi.

Ještě jednou velké DĚKUJI vám všem, kteří jste se podíleli na našem splněném snu.

Přeji Vám i celé Vaši agentuře miliony spokojených klientů.

Svatební reference