Peťa & Kamil

Svatba Itálie, Lago di Braies

Petra s Kamilem měli nádhernou svatbu v Itálii u jezera Lago di Braeis.

Novomanželé nám napsali:

NAŠE SVATBA BYLA ÚŽASNÁ
Tohle jsem si od první chvíle nemyslela, měla jsem pochybnosti už od samotného začátku hledání našeho místa. Nemusela jsem. Jako každá snoubenka jsem měla své představy a také jsme měli stížené podmínky, protože jsme si řekli, že pojedeme na motorce a rovnou z toho místa pojedeme na moto svatební cestu Evropou. První volbou po tomto rozhodnutí bylo Santorini, ale bohužel, teď již mohu říct bohudík za to, že to bylo tak daleko, na to jsme neměli dostatek času. Druhá volba bylo naše jezero Lago di Braies.

Tak a teď začalo hledání agentur, protože sami bychom to vážně nezvládli. Neustále jsem v hlavě měla své přání a touhy, ale nakonec jsem z toho lehce ustoupila a řekla jsem, že se nebudem stresovat a necháme to na Svatbavzahranici.cz, kde se nás ujala Martina. S Martinou jsme domluvili vše potřebné, od našich zvídavých dotazů až po potřebné dokumenty ke sňatku i kontaktu naši koordinátorky Gábi, která se o nás postarala ještě před samotným příjezdem na místo. Gábi nám domluvila s hotelem převzetí kufru se svatebními věcmi, které se nám na motorku nevešly. Den předem jsme se s Gábi setkali u jezera, kde jsme se domluvili na průběhu a hlavně na čase svatby.

Lago di Braies předčilo naše očekávání, je to nejkrásnější místo, které jsme viděli na vlastní oči. Příprava koordinátorek i samotného fotografa s řidičem v jednom se nám tento den vryl do paměti a jednou za 5 let se na nás jezero může těšit.

Moc děkujeme za přípravu našeho dne, vše proběhlo dle domluvy a tu krásu můžete vidět na fotografiích od Paola.
Děkujeme všem!
Peťa&Kamil

Svatební reference