Petra & Tomáš

Svatba Dominikánská republika

Petra s Tomášem se vzali v Dominikánské republice na krásné karibské pláži

Novomanželé nám napsali:

Chtěli by jsme se podělit o skvělý zážitek a organizaci naší svatby v DR. Svatbu jsem měla jako překvapení od přítele, který mě požádal o ruku 14 dní před odletem na dovolenou. Díky tomu jsem opravdu neměla žádné starosti s vyřizováním papírů atd… Pouze jsem si koupila šaty a těšila se ;). Ale i přítel měl tuhle práci ulehčenou díky skvělé paní Martině, která v ČR zařídí vše potřebné od překladů dokumentů do španělštiny až potřebná razítka. V Dominikáně probíhalo vše na 1*, Martička nás po příletu vyzvedla na letišti odvezla nás na hotel a cestou jsme probrali detaily svatby.

Den D byl opravdu jak v romantickém filmu a bylo to kouzelné. Obřad na opuštěné pláži na ostrově Saona, kde probíhalo i focení s fotografem, který byl mimo jiné s námi po celý den svatby. Obřad se nesl na pohodových vlnách karibské hudby. Po obřadu, přípitku a focení jsme se přesunuli v nazdobeném člunu na skvělý svatební oběd přímo na pláži do malé vesničky. Po obědě jsme se vydali na relax na krásnou pláž, kde jsme udělali ještě pár fotek a věnovali se odpočinku, koupání a slunění. Poslední zastávkou našeho svatebního dne byla místní atrakce koupání a šnorchlování s mořskými hvězdicemi.

Po celý den se o nás paní Marta starala jako o vlastní a plnila nám všechna přání co nám na očích viděla spolu se svou posádkou a svým manželem Rudolfem.

Tímto bych jim ještě jednou strašně moc ráda poděkovala za neskutečný zážitek na celý život. A kdyby to šlo, tak bych si tu svatbu střihla s radosti ještě jednou ;).

Následující den nás čekala patnáctiminutová formalita na místním úřadě, aby se svatba mohla stát oficiální i v ČR.

Bylo to super a moc děkujeme.

Svatební reference