Lenka & David

Svatba Dominikánská republika

Lenka s Davidem se vzali na pláži Saona v Dominikánské republice

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom celému týmu poděkovat za zorganizování svatby snů v Dominikanské republice. Pana Rudolfa jsme znali už z dřívější dovolené, takže to byla jasná volba. Vše od koordinátorky v ČR Martiny, která nám zařídila veškerou dokumentaci, po pani Martu, která se po celý den svatby starala o naší šestiletou dceru, když už neveděla roupama co by, jako o vlastní.

Obřad proběhl na ostrově Saona, den byl jako z pohádky. Ráno nás v hotelu vyzvedl taxík s kyticí a fotografem, který byl našim věrným nohsledem po celý den. Cestou na ostrov nám pan Rudolf dokonce objednal představení velryb (ne, to je samozřejmě vtip, zabloudily naším směrem jen náhodou, bylo to moc romantické.

Po připlutí na opuštěnou pláž probehl obřad a fotografování, poté přejezd na jinou pláž na oběd, prohlídka vesničky, vše na pohodu, jak se nám všem chtělo, žádný shon a stres. Poté přejezd na další pláž, fotografování, odpočinek na pláži, návštěva laguny v moři a cesta zpět do přístavu.

Děkujeme za krásné svatební dary a nezapomenutelný zážitek pro celou naší rodinu. Byl to od malička můj sen a jsem šťastná, že jsme si ho mohli díky vám všem splnit.

Moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

Lenka & David a malá Gábi

Svatební reference