Svatba Itálie – Miláno

Civilní svatební obřady v Miláně se konají buď v Palazzo dei Servizi al Cittadino nebo v Palazzo Reale.

Svatba Itálie – Pisa

Toto slavné město, známé svou nakloněnou věží, nabízí krásný palác Palazzo Gambacorta s výhledem na řeku Arno jako místo uzavírání civilních sňatků.

Svatba Itálie – Řím

Civilní obřady se slaví v Campidoglio postaveném architektem Michelangelem, vyzdobeném zlaceným nábytkem a bohatými gobelíny, nebo v méně formálním, ale elegantním bývalém kostele Vignola Mattei, který je vnořený do římských ruin. Řím obklopuje Vatikán, sídlo Římsko-katolické církve, proto je tato destinace perfektním místem pro církevní sňatek v jednom z nesčetných historických kostelů.

Svatba Jamajka

Na Jamajce je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na Jamajce se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba Antigua

Na ostrově Antigua je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na ostrově Antigue se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba v Mexiku

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR V MEXIKU! V Mexiku je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady v Mexiku se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba – Anguilla

Na ostrově Anguilla je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na ostrově Anguilla se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba na Fiji /Fidži/

Fiji nabízí obrovskou škálu míst pro svatební obřad, od luxusních hotelů na hlavních ostrovech nebo na samotě. Svatební obřad na Fiji se může konat ve vyzdobeném altánku v zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salónku, na pláži, v tropickém deštném pralese, kapličkách či pod palmami. Svatby s právní platností se organizují od pondělka do pátku v odpoledních hodinách Fiji je zemí […]