Svatba v zahraničí

Svatba Jamajka

Na Jamajce je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na Jamajce se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba Antigua

Na ostrově Antigua je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na ostrově Antigue se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba v Mexiku

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR V MEXIKU! V Mexiku je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady v Mexiku se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba – Anguilla

Na ostrově Anguilla je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na ostrově Anguilla se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba na Fiji /Fidži/

Fiji nabízí obrovskou škálu míst pro svatební obřad, od luxusních hotelů na hlavních ostrovech nebo na samotě. Svatební obřad na Fiji se může konat ve vyzdobeném altánku v zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salónku, na pláži, v tropickém deštném pralese, kapličkách či pod palmami. Svatby s právní platností se organizují od pondělka do pátku v odpoledních hodinách Fiji je zemí […]

Svatba – Belize

Na Belize je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na Belize se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami nebo u mayských památek.

Svatba – Svatá Lucie

Na Svaté Lucii je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na Svaté Lucii se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami, u vodopádů.

Svatba Filipíny

ČESKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR NA FILIPÍNÁCH! Možné typy obřadů: právně platný, symbolický, výročí svatby, zásnuby, svatební cesta. Svatební obřad se bude konat na pláži na ostrově Cadlao, cca 15 minut jízdy lodí. Dopoledne jedete lodí na ostrov, tam se vše připraví a kolem poledne proběhne svatební obřad a poté hudba, tanec, koupání. K obědu se podávají grilované […]

Svatba – Svatý Kryštof

Na ostrově Svatý Kryštof je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Svatební obřady na Svatém Kryštofovi se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Svatba Francie

Dle francouzských zákonů není možný civilní svatební obřad, pokud na francouzském území se nezdržujete 60 dnů. Proto jsou možné pouze symbolické svatební obřady.

Svatba Francie

Svatba Vašich snů Svatba Vašich snů

Svatba v zahraničí

Vaše svatba snů

je skvělou volbou pro oslavu začátku Vašeho společného života. Ráj je to pravé místo nejen pro jedinečný svatební obřad, ale i pro svatební cestu nebo oslavu výročí svatby.

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum

Reference svateb

Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

Marcela & Tomáš

svatba Dominikánská republika

Vanesa & Štefan

svatba v Portugalsku na Madeiře

Sandra & Peter

svatba na Havaji na Maui

Katka & Petr

svatba v Řecku na Kosu

Stela & Libor

svatba v Řecku na Santorini

Mr & Mrs

svatba v Řecku na Santorini

Michaela & Jiří

svatba Dominikánská republika

Silvia & Róbert

svatba v Itálii na Palmové riviéře

Lorem ipsum

svatba v lorem ipsum

Svatba Lorem Ipsum

Svatba Lorem Ipsum

Svatba Lorem Ipsum

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz