Lucia a Arij-Pieter

Svatba Mauricius

Svatební obřad se konal na ostrově Mauritius v hotelu Ambre.

Novomanželé nám napsali:

Obřad a organizace – není vůbec co dodat. Svatebni koordinator Ankush se s námi sešel hned druhý den po příjezdu. Všechno nám vysvětlil, ukázal nám, kde můžeme mít obřad – pláž nebo zahrada i plán B, kdyby pršelo, altánek v Spa, který byl taky krásný. Odpověděl všechny naše dotazy, každý den jsme si ho odchytili s nějakým dalším, zařídil cokoliv jsme chtěli. Taky ohledně papírů po obřadu, obvolal agenturu, úřad. Byl taky za svedka 🙂

Den před obřadem je potřeba zajet do hlavního města podepsat nějaké dokumenty, přijel pro nás řidič a tam už nás taky čekal další kontakt z agentury, všechno taky dobře zorganizované.

Samotný obřad taky super, jen hudba byla trošku daleko od obřadního místa, tak ji nebylo moc slyšet. Sliby jsme opakovali po oddávající, ale musím říct, že byli moc krásné.

Po obřadu jsme se šli fotit, pan fotograf sympaťák, pochodil s námi resort, ptal se co a jak chceme a taky sám doporučil jak a kde pózovat. Jediné co bych tady doporučila zlepsit, jsou fotky i na USB, jelikož v dnešní době ne všechny počítače mají CD přehrávač.

Taky doporučuji, když jsou novomanželé trošku odvážní mít první tanec v baru, co jsem pochopila není to moc běžné. Ankusg chtěl i zařídit, aby nám písničku hrála kapela, ale to nakonec nevyšlo, i z počítače to stačilo. Ale je to supr zažitek. Taky nám cizí lidé udělali fotky a poslali na mail a měli jsme potom svatební párty jak se patří.

Hotel – úžasný na první pohled, asi poprvé to vypadalo ve skutečnosti jak na fotkách. Pokoj byl malý, ale stačil, chodili jsme tam jenom se převlect a spát 🙂 Upgrade nám řekli ať žádame od svatebniho koordinatora, ale jak jsme se sním sešli až druhý den, už jsme se vybalili a neřešili to. Jediný problém byl, že jsme měli pokoj v přízemí, stěny byli dost tenké, tak jsme každé ráno slyšeli uklízeče chodit sem a tam. Nestěžovali jsme si, jelikož nepředpokládám, že by se s tím něco dalo dělat, takže nevím, jestli by pokoj vyměnili, nebo ne.

Bar – open bar je zradný 🙂 ale bylo tam asi všechno na co si člověk vzpomene. Alkohol podávali jenom místní, ale to samozřejmě vůbec nevadilo. Kdyby chtěl někdo např. konkrétní značku, měli taky na výběr za poplatek.Jidlo – bylo ok, ale ne nějaké super, ale my jsme dost nároční, tak to možná bude tím 🙂

Taky doporučujeme výlet na lodi s Chrisem, chodí po pláži a nabízí. On sice není úplně sympaťák, ale na lodi s námi nebyl, takže je to ok. Taky je na lodi hoooodně mauricijské kávy, čili rumu, už od 9:30 ráno 🙂

Samozřejmě komunikace před dovolenou s vámi byla taky výborná, odpověď i přes víkendy, pomoc s papírami atd.

To je asi všechno co měi napadá, určitě budu doporučovat, kdyby měl někdo podobný nápad jako my.

Svatební reference