Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba USA – Las Vegas

Las Vegas – hlavní město světové zábavy. Vegas je úžasné město plné energie, nacházející se ve středu nevadské pouště, ve kterém není možné, abyste se na chvíli nudili. Nejznámější místo ve Vegas je pohádkový „Strip“ plný světoznámých hotelů a kasín /Bellagio, MGM Grand, Ceasar Palace, Wynn, Luxor a mnoho dalších/, kde pulzuje pestrý noční život. Neodmyslitelnou součástí návštěvy Las Vegas je Grand Canyon. Je to přírodní scenérie vyřezaná řekou Colorado během několika miliónů let do kamenného podkladu.

Svatební průmysl v Las Vegas prožívá nebývalý boom a dokáže svatební obřad "ušít na míru" vašim představám a také vašim peněženkám. Není nic jednoduššího, než se vydat nebo mít svatbu v Las Vegas. Po vzoru slavných přichází ročně do Las Vegas více než 100 tis. párů, aby si tu řekli ANO. Velmi mnoho známých osobností, v čele s Elvisem Presleym, si vybralo kulisu Las Vegas pro svůj svatební obřad. Patří zde většina holywoodských hvězd, např. Clint Eastood - Dina Ruiu, Bruce Willis Demi Moore, Richard Gere - Cindy Crawford......, hvězd showbusinessu Britney Spears, Jon Bon Jovi, Diana Ross..., nebo sportu Michael Jorda, Steff Graf - Andre Agassi atd.

V případě cizinců je zapotřebí pouze pas a pár dolarů. Dokonce ani svědky si nemusíte hledat. Všechny náležitost spojené s organizací vaší svatby zajistíme my. Stačí na to pár týdnů, dokonce dní. Pouze si vyberete z balíčků, které má Las Vegas ve své široké nabídce, vyberete si datum a zbytek necháte na nás.

Svatba USA – Las Vegas

ČESKY/SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR V LAS VEGAS!

V Las Vegas je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. Vybírat je opravdu z čeho – od svatby, kde ani nemusíte vystoupit z auta, přes tradiční svatbu v kapli, až po obřad ve vrtulníku nad nočním Las Vegas nebo Grand Canyonem. Nabízené balíčky obsahují také další služby – odvoz limuzínou, svatební květiny, fotografa, video, hudbu, rozloučení se svobodou pro pány, resp. lechtivá párty pro dámy, zkrátka všechno, na co si vzpomenete. Dokonce ani vaši příbuzní doma nemusí být ochuzeni – svatební obřad mohou sledovat „live“ prostřednictvím internetu. Vaši jedinou povinností bude si užít svatbu svých snů.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz