Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Thajsko – Pattaya

Pattaya je světoznámé letovisko, které patří již po dlouhá léta k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším místům v Thajsku. Nachází se asi 140 km jihovýchodně od Bangkoku v Thajském zálivu. Ještě před 50 lety byla Pattaya jen malou rybářskou vesnicí. Zlom nastal v roce 1959, kdy tuto oblast navštívili někteří američtí vojáci, kteří měli svou základnu v Nakhon Ratchasima. Pattaya se jim velmi zalíbila a tak svůj zážitek sdělili kolegům a tak se během krátké doby informace rozšířila do celého světa. Pattaya se postupně stala místem, které navštíví asi jedna třetina všech turistů v Thajsku. Díky luxusním hotelům, příjemnému prostředí, zábavním parkům, kvalitním službám a bujarému nočnímu životu uspokojí Pattaya i tu nejnáročnější klientelu. Nachází se zde nespočet barů, diskoték, nočních klubů, kabaretů a restaurací. Mezi nejvýznamnější památky patří buddhistické chrámy Wat Yanasangwararam se sochou velkého Buddhy, odkud je nádherný výhled na celé pobřeží. Pattaya je to pravé místo pro náročné turisty, kteří mají rádi rušná letoviska.

Svatba Thajsko – Pattaya

Thai buddhist požehnání – thajská svatba je živým kaleidoskopem hudby a tance, odrážejícím krásu a půvab thajské kultury. Svatba se může konat na mnoha místech při západu slunce, na pláži při východu slunce, v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu. Je mnoho způsobů, jak může být obřad proveden. K obřadu hraje thajská hudba a po obřadu zpívají mniši modlitby za štěstí, prosperitu a zdraví snoubenců. Buddhistické požehnání začíná nabídkami květin, jídla a tradiční misky rýže mnichům, následuje zpívání modliteb s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům a ti Vás jemně pokropí vodou. Následuje požehnání a modlitby za Vás a Vaše blízké. Doba samotného obřadu cca 30 minut, s dopravou na místo obřadu a fotografování je to cca 2 hodiny.

Můžeme také zajistit evropský svatební obřad bez mnichů a thajských tradic a zvyklostí.

Doporučujeme mít oficiální svatbu v ČR a v Thajsku pouze symbolický svatební obřad na pláži.Tuto variantu volí většina klientů. Odpadně tím poměrně náročná administrativa a samozřejmě i náklady na oficiální obřad, který je v Thajsku pouze o administrativě, kde nemusíte být přítomni.

Oficiální obřad probíhá následovně: vyřízení dokumentů ke svatbě na české ambasádě a Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. V 8.30 hodin si snoubence vyzvedne v hotelu svatební koordinátor a navštíví s nimi českou/slovenskou ambasádu v Bangkoku (cca 1 hodina). Předloží se potřebné dokumenty. Poplatek na ambasádě 1500 THB/osoba – platí se v hotovosti na místě, tento poplatek je nad rámec svatebního balíčku. Po tomto kroku se snoubenci mohou vrátit do hotelu a pokračovat svou dovolenou a zbytek je na nás. Musíte však podepsat plnou moc, což umožňuje našim zaměstnancům zajistit další kroky na thajských úřadech. Dokumenty jsou následně zaslány expresní poštou na daný ostrov ke kontrole na úřad. 4 dny po obřadu obdržíte oddací list v anglickém jazyce. Samozřejmostí je ověření dokumentů po svatbě na Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz