Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Thajsko – Ostrov Koh Samet

Koh Samet je ostrov ležící jihovýchodně od Bangkoku, v Thajském zálivu, v provincii Rayong. V minulosti byl ostrov domovem pirátů. Korálový ostrov Koh Samet  byl roku 1981 vyhlášen přírodní rezervací. Břehy ostrova Koh Samet omývá průzračně čistá mořská voda a pobřeží lemují bílé pláže pokryté tím nejjemnějším pískem. Jednou z nejkrásnějších pláží ostrova Koh Samet je Hat Sai Kaew. Tato pláž je nejdelší a nejpopulárnější na celém ostrově.  K dalším krásným plážím patří Ao Vong Duan a Ao Prao. Na ostrově Koh Samet je mnoho dalších pláží, které jsou spíše menší a klidné. Pokud máte chuť si zasportovat, vyberete si z celé řady možností. Pro příznivce aktivního odpočinku jsou připraveny půjčovny horských kol, motorek, vodních skútrů, vybavení pro surfaře a potápěče. Dále je zde k dispozici jóga, windsurfing nebo volejbal.

Svatba Thajsko – Ostrov Koh Samet

Thai buddhist požehnání – thajská svatba je živým kaleidoskopem hudby a tance, odrážejícím krásu a půvab thajské kultury. Svatba se může konat na mnoha místech při západu slunce, na pláži při východu slunce, v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu. Je mnoho způsobů, jak může být obřad proveden. K obřadu hraje thajská hudba a po obřadu zpívají mniši modlitby za štěstí, prosperitu a zdraví snoubenců. Buddhistické požehnání začíná nabídkami květin, jídla a tradiční misky rýže mnichům, následuje zpívání modliteb s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům a ti Vás jemně pokropí vodou. Následuje požehnání a modlitby za Vás a Vaše blízké. Doba samotného obřadu cca 30 minut, s dopravou na místo obřadu a fotografování je to cca 2 hodiny.

Můžeme také zajistit evropský svatební obřad bez mnichů a thajských tradic a zvyklostí.

Doporučujeme mít oficiální svatbu v ČR a v Thajsku pouze symbolický svatební obřad na pláži.Tuto variantu volí většina klientů. Odpadně tím poměrně náročná administrativa a samozřejmě i náklady na oficiální obřad, který je v Thajsku pouze o administrativě, kde nemusíte být přítomni.

Oficiální obřad probíhá následovně: vyřízení dokumentů ke svatbě na české ambasádě a Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. V 8.30 hodin si snoubence vyzvedne v hotelu svatební koordinátor a navštíví s nimi českou/slovenskou ambasádu v Bangkoku (cca 1 hodina). Předloží se potřebné dokumenty. Poplatek na ambasádě 1500 THB/osoba – platí se v hotovosti na místě, tento poplatek je nad rámec svatebního balíčku. Po tomto kroku se snoubenci mohou vrátit do hotelu a pokračovat svou dovolenou a zbytek je na nás. Musíte však podepsat plnou moc, což umožňuje našim zaměstnancům zajistit další kroky na thajských úřadech. Dokumenty jsou následně zaslány expresní poštou na daný ostrov ke kontrole na úřad. 4 dny po obřadu obdržíte oddací list v anglickém jazyce. Samozřejmostí je ověření dokumentů po svatbě na Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz