Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Thajsko – Ostrov Hua Hin

Hua Hin je nejstarším plážovým střediskem Thajska, kam si jezdívala odpočinout elitní společnost z Bangkoku. Hua Hin se nachází 195 km od Bangkoku a 85 km severně od města Prachuap Khiri Khan. Roku 1920 si zde nechal král Rama VII. vystavět letní rezidenci a inspiroval tím lidi z vyšší společnosti, kteří do Hua Hin prchají před vedrem v Bangkoku. Ještě dnes zde po nějaké období v roce pobývá královská rodina. Přestože se vesnice Hua Hin zažila rapidní rozvoj a přeměnila se v luxusní destinaci, její krása zůstala neporušena a stále nabízí útočiště plné klidu a ralaxace v malebném prostředí plném historie. Pláž Hua Hin je perfekteně zařízena a je rozdělena na dvě části kamennou masou, která vychází z pevniny. Na jedné části se nachází rybářský přístav a na druhé, která je dlouhá 3 km, se nacházejí buddhistické chrámy.

Svatba Thajsko – Ostrov Hua Hin

Thai buddhist požehnání – thajská svatba je živým kaleidoskopem hudby a tance, odrážejícím krásu a půvab thajské kultury. Svatba se může konat na mnoha místech při západu slunce, na pláži při východu slunce, v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu. Je mnoho způsobů, jak může být obřad proveden. K obřadu hraje thajská hudba a po obřadu zpívají mniši modlitby za štěstí, prosperitu a zdraví snoubenců. Buddhistické požehnání začíná nabídkami květin, jídla a tradiční misky rýže mnichům, následuje zpívání modliteb s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům a ti Vás jemně pokropí vodou. Následuje požehnání a modlitby za Vás a Vaše blízké. Doba samotného obřadu cca 30 minut, s dopravou na místo obřadu a fotografování je to cca 2 hodiny.

Můžeme také zajistit evropský svatební obřad bez mnichů a thajských tradic a zvyklostí.

Doporučujeme mít oficiální svatbu v ČR a v Thajsku pouze symbolický svatební obřad na pláži.Tuto variantu volí většina klientů. Odpadně tím poměrně náročná administrativa a samozřejmě i náklady na oficiální obřad, který je v Thajsku pouze o administrativě, kde nemusíte být přítomni.

Oficiální obřad probíhá následovně: vyřízení dokumentů ke svatbě na české ambasádě a Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. V 8.30 hodin si snoubence vyzvedne v hotelu svatební koordinátor a navštíví s nimi českou/slovenskou ambasádu v Bangkoku (cca 1 hodina). Předloží se potřebné dokumenty. Poplatek na ambasádě 1500 THB/osoba – platí se v hotovosti na místě, tento poplatek je nad rámec svatebního balíčku. Po tomto kroku se snoubenci mohou vrátit do hotelu a pokračovat svou dovolenou a zbytek je na nás. Musíte však podepsat plnou moc, což umožňuje našim zaměstnancům zajistit další kroky na thajských úřadech. Dokumenty jsou následně zaslány expresní poštou na daný ostrov ke kontrole na úřad. 4 dny po obřadu obdržíte oddací list v anglickém jazyce. Samozřejmostí je ověření dokumentů po svatbě na Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz