Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Thajsko – Krabi

Krabi je letovisko na pobřeží Andamanského moře, na západním pobřeží jižního Thajska. Archeologické nálezy dokazují, že oblast Krabi byla osídlena již 35 tisíc let před naším letopočtem. Letovisko Krabi bylo objeveno teprve v nedávné době, proto se nejdná o rušné turistické centrum. Je vhodné pro ty, co mají raději klid a přijemnou dovolenou v přírodě. Krabi na Vás zapůsobí svými nádhernými přírodními scenériemi. Z tyrkysově modrého moře tu nad hladinu vyčnívají útesy pozoruhodných tvarů, skalní převisy, jeskyně, tunely a krápníky. Nejkrásnější pláží je Hat Phra Nang, která je údajně považována za nejkrásnější pláž v celém Thajsku. Krabi je rájem pro potápěče. Velké množství potápěčských center nabízí spoustu výletů k přilehlým korálovým ostrůvkům. Krabi je destinací pro začátečníky i pro zkušené potápěče.

Svatba Thajsko – Krabi

Thai buddhist požehnání – thajská svatba je živým kaleidoskopem hudby a tance, odrážejícím krásu a půvab thajské kultury. Svatba se může konat na mnoha místech při západu slunce, na pláži při východu slunce, v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu. Je mnoho způsobů, jak může být obřad proveden. K obřadu hraje thajská hudba a po obřadu zpívají mniši modlitby za štěstí, prosperitu a zdraví snoubenců. Buddhistické požehnání začíná nabídkami květin, jídla a tradiční misky rýže mnichům, následuje zpívání modliteb s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům a ti Vás jemně pokropí vodou. Následuje požehnání a modlitby za Vás a Vaše blízké. Doba samotného obřadu cca 30 minut, s dopravou na místo obřadu a fotografování je to cca 2 hodiny.

Můžeme také zajistit evropský svatební obřad bez mnichů a thajských tradic a zvyklostí.

Doporučujeme mít oficiální svatbu v ČR a v Thajsku pouze symbolický svatební obřad na pláži.Tuto variantu volí většina klientů. Odpadně tím poměrně náročná administrativa a samozřejmě i náklady na oficiální obřad, který je v Thajsku pouze o administrativě, kde nemusíte být přítomni.

Oficiální obřad probíhá následovně: vyřízení dokumentů ke svatbě na české ambasádě a Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. V 8.30 hodin si snoubence vyzvedne v hotelu svatební koordinátor a navštíví s nimi českou/slovenskou ambasádu v Bangkoku (cca 1 hodina). Předloží se potřebné dokumenty. Poplatek na ambasádě 1500 THB/osoba – platí se v hotovosti na místě, tento poplatek je nad rámec svatebního balíčku. Po tomto kroku se snoubenci mohou vrátit do hotelu a pokračovat svou dovolenou a zbytek je na nás. Musíte však podepsat plnou moc, což umožňuje našim zaměstnancům zajistit další kroky na thajských úřadech. Dokumenty jsou následně zaslány expresní poštou na daný ostrov ke kontrole na úřad. 4 dny po obřadu obdržíte oddací list v anglickém jazyce. Samozřejmostí je ověření dokumentů po svatbě na Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz