Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Svatý Martin

Sv. Martin / St. Maarten je jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů Karibiku. Ze dvou názvů vyplývá, že je rozdělen na francouzskou a holandskou část. Francouzská je klidnější, komornější, bez velkých hotelových resortů, zatímco holandská část je rušnější a komerčnější, s velkými hotelovými zařízeními, kasíny a řetězcem podniků rychlého občerstvení. Přesto i zde se najdou klidná místa na pobřeží jako stvořená k relaxaci. Jako všude v Karibiku jsou i tady krásné pláže s jemným bílým pískem, výborné potápění a navíc skvělé možnosti nakupování v moderních buticích či bezcelních obchodech a posezení v dobrých restauracích. Ostrov je dobrým východiskem pro návštěvu sousedních ostrovů jako jsou Anguilla, St. Barts a St. Eustatius. Ostrovy mají stálé počasí s průměrnou teplotou kolem 28ºC, nejtepleji je v červenci, kdy jsou průměrné teploty 30ºC. Nejvíce srážek spadne v období od srpna do listopadu.

Svatba Svatý Martin

Na ostrově Svatý Martin je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřady na Svatém Martinovi se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz