Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba – Svatý Kryštof

Ostrovy St. Kitts a Nevis jsou těmi nejospalejšími a nejklidnějšími místy v Karibiku a jednou z mála zemí, kde v ekonomice ještě převažuje zemědělství nad turistickým ruchem. Turisté ho ocení jako ideální místo pro odpočinek, kdy stihnou prozkoumat během dvou tří dnů všechny zdejší atraktivity a pak už mohu klidně lenošit na sluníčku. Při příletu na St. Kitts se otevře pohled na hornaté vnitrozemí a na skládačku políček s cukrovou třtinou, střídající se s nížinami, kopci, slanými jezírky a mořskými zátokami. Ostrovy mají stálé počasí s průměrnou teplotou od 27ºC v noci do 30ºC ve dne, hlavní a dražší sezóna je mezi prosincem a únorem, takže je lepší naplánovat návštěvu těchto dvou ostrovů na období mezi červnem a srpnem, i když je třeba mít na paměti, že pokud dovolenou kombinujete i s návštěvou ostatních ostrovů v Karibiku, jinde může v tu dobu být až neúnosné vedro.

Svatba – Svatý Kryštof

Na ostrově Svatý Kryštof je možné uskutečnit právně platný obřadsymbolický obřadvýročí svatbyzásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřady na Svatém Kryštofovi se mohou konat ve vyzdobeném altánku na zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salonku nebo v písku na pláži či pod palmami.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz