Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba na Fiji /Fidži/

Fidži (anglicky Fiji, fidžijsky Matanit ko Viti) - největšími ostrovy jsou Viti Levu - 10390 km2 a Vanua Levu - 5538 km2. Hlavní město Suva leží na jihozápadním pobřeží ostrova Viti Levu, zde také najdeme nejvyšší vrchol souostroví - Mt Tomanivi (Mt Victoria 1323 m). Dalšími velkými ostrovy jsou Taveuni a Kadavu, zbytek země je rozdroben po malých ostrůvcích a atolech, které se dělí na ostrovní skupiny Lomaiviti, Lau, Moala, Yasawa, Mamanuca a Rotuma. Mnoho těchto ostrovů je člověkem téměř nedotčeno.

Domorodci patří k nejpohostinnějším lidem na světě a vždy upřímně vítají návštěvníky ostrovů. Fidži je stát v Oceánii. Jeho nejbližšími sousedy jsou souostroví Vanuatu (asi 800 km na západ), Samoa (asi 700 km na severovýchod) a Tonga (asi 500 km na východ). Od Austrálie leží asi 2600 km na východ, od Nového Zélandu asi 1800 km na sever.

Ni Sa Bula! Vítejte na Fidži, na ostrovech snů o jižních mořích.

Fiji je jedno z nejkrásnějších souostroví (333 ostrovů), které je známé především pro své nekonečně dlouhé pláže s bílým pískem, průzračnou vodou, barevnými mořskými koráli a panenskou přírodou. Sluncem prozářené ostrovy, lemované kokosovými palmami, jsou ideálním místem pro prožití klidné dovolené, na kterou budete dlouho vzpomínat. Zaplavete si mezi vodopády, ponoříte se do světa exotické fauny a flory. Jižní Pacifik se pyšní jedinečnou přírodou, kterou si místní obyvatelé velice cení a s láskou o ni pečují. Díky tomu můžeme pozorovat neskutečné množství barevných ryb a korálů, které jsou zde zachovány. Potápění a šnorchlování na Fiji patří mezi nejoblíbenější vodní sporty a uspokojí i velmi náročné zájemce. Spatříte zde vodní želvy, delfíny, rejnoky, malé žraloky, nespočet hvězdic a další exotické živočichy. Kouzlo těchto ostrovů spočívá také v pozornosti místních obyvatel, kteří se Vám věnují s maximální péčí. Je vzrušující objevovat různé národnosti a kultury, které se v této zemi střetávají.

Kuchyň na Fiji je směsicí FijiPolynésieIndieČíny a západního stylu. Hlavním produktem Fiji je cassava (místní sladké brambory), taro kořeny, mořské plody v kokosovém krému a kokoda (syrová ryby v kokosovém mléku) a citronáda. V každém větším městě jsou velké supermarkety, které nabízejí nespočetné množství pochutin a lahůdek, které tato země nabízí. Specialitou pro cizince jsou velké trhy, kde můžete koupit čerstvé exotické ovoce, zeleninu, koření i jiné produkty za neuvěřitelně nízkou cenu. Ve větších městech jsou restaurace z různých koutů světa a cenově rozdílné. Je velmi těžké, narazit na typickou fijijskou restauraci. S kuchyní této země se setkáte spíše v resortu, kde vás kuchaři chtějí seznámit s výtečnými pokrmy, které ostrovy Jižního Pacifiku nabízí.

Fiji je zajímavým místem pro všechny, kteří chtějí poznávat kulturu tohoto pozoruhodného souostroví, ale i pro sportovní nadšence, kteří jsou překvapeni pestrou nabídkou aktivit. Ostrůvky rovněž lákají zamilované páry, které si chtějí vychutnat nezapomenutelné okamžiky na osamocených plážích. Jelikož na zdejších ostrovech převládá mírné tropické podnebí, můžete zde strávit příjemnou dovolenou po celý rok. Jen zavřete oči a nechte se unést do světa, kde převládá ticho a šumění moře. Vychutnávejte si tu nádheru kolem. Fiji je ráj na zemi, který Vám při vzpomínkách vykouzlí úsměvy na rtech.

Svatba na Fiji /Fidži/

Fiji nabízí obrovskou škálu míst pro svatební obřad, od luxusních hotelů na hlavních ostrovech nebo na samotě. Svatební obřad na Fiji se může konat ve vyzdobeném altánku v zahradě hotelu, v luxusním hotelovém salónku, na pláži, v tropickém deštném pralese, kapličkách či pod palmami. Svatby s právní platností se organizují od pondělka do pátku v odpoledních hodinách Fiji je zemí písně a tance. Do vašeho svatebího obřadu můžete začlenit některé prvky z této jedinečné kultury. Jedná se o fijijské bojovníky, kostýmy, zdobené tradiční vory. Můžete si také vybrat tradiční oděvy z ručně tkané tkaniny a tropické květiny. Na svatebních fotografiích je možné zachytit západy slunce a nádherné scenérie. Nabídka svatebních balíčků se liší podle konkrétních hotelů.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz