Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

Svatba Keňa

Jen 8 hodin letu od Evropy se rozkládá Keňa - oblíbená turistická země pod rovníkem. Od pouští na severu po nekonečnou savanu na jihu, od bílých pláží Indického oceánu po vysoké hory leží jedna z nejpopulárnějších zemí Afriky. Keňa není jen koupání a lenošení, ale i aktivní dovolená spojená s oblíbeným safari v některém z národních parků. Pobřeží Keni s dlouhými písečnými plážemi, azurovou vodou a palmovými háji je okouzlující.

Keňské pobřeží je od severu k jihu zaplněno turistickými zajímavostmi. Kromě hotelových komplexů jsou tu mořské národní parky, farmy a originální letoviska s možností potápění. Indický oceán je patrně nejpříhodnějším místem pro sportovní rybaření na světě. Hlavním centrem všeho dění je město Mombasa. Na sever i na jih od Mombasy se táhnou písečné pláže, které jsou považovány za nejkrásnější v celé Africe. Právě pláže na jih od Mombasy jsou považovány za jeden z nejkrásnějších pobřežních „celků“. Nejznámější pláže jsou Tiwi nebo Diana. Druhá „část“ pobřeží je definovaná jako území od Mombasy na sever. Tady stojí za navštívení městečka Malindi a Lamu.

Svatba Keňa

Keňa nabízí kombinaci krásných romantických hotelů a ohromujících scenérií. Svatba v Keni je ideální příležitost spojit romantickou cestu a dobrodružství. Svatební obřad může probíhat neformálně na exotické pláži nebo v buši, ale také formálně např. v hotelu.

Nabídku svatebních balíčků zašleme na vyžádání.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz