Svatba v zahraničí

Svatba v Řecku na Kosu

Vaše romantická a nezapomenutelná svatba v zahraničí „svatba v Řecku na Kosu“.

Řecký ostrov Kos je díky svým malebným plážím, křišťálově čistému moři a úchvatným západům slunce ideálním místem pro váš výjimečný den. Své sliby si můžete vyměnit na odlehlé pláži nebo v okouzlující kapli s Egejským mořem jako kulisou. Pomůžeme vám naplánovat svatbu vašich snů, od dokonalého místa konání až po vynikající jídlo a zábavu. Řekněte si „ano“ v Řecku na Kosu!

Nabízíme ta nejkrásnější svatební místa pro vaši svatbu.

Toužíte po romantické svatbě na pláži? V Řecku na Kosu nabízíme svatební obřady na plážích Kardamena, Kefalos, Cavo Greco, Markos beach, Magic beach, Mastixari, Marmari, Tigaki… Novinkou jsou svatby na divokých plážích v Mastixari s nádhernými útesy. Kos má dlouhé písečné pláže s bílým pískem a zářivě modrou vodou nebo pláže s oblázky. Svatební obřady jsou zde nádherné se západem slunce.

Chcete se cítit jako řecká bohyně? Nabízíme romantické svatby v rustikální stylu v olivovém háji před modrobílou kapličkou.

Rádi byste svatbu na ostrůvku, kde se dopravíte pouze rybářskou lodí? Nabízíme svatbu na ostrůvku Kastri v Kefalosu.

V Řecku na Kosu se o vás postará naše česká svatební koodinátorka.

Naše svatební agentura vám v Řecku na Kosu zajistí právně platný svatební obřad, symbolický svatební obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

svatba Řecko Kos

V Řecku na Kosu doporučujeme tato svatební místa

Pláž Kardamena je dlouhá více než 4 km a patří tak k nejdelším plážím na ostrově Kos. Celou její délku až k přístavu pokrývá hrubší písek s oblázky, díky tomu je zde nejčistší voda na ostrově. Z pláže je vidět ostrov Nissyros, který vznikl sopečnou činností.

Můžeme nabídnout svatební obřady na písečných plážích Markos Beach, Magic Beach a Cavo Greco v Kefalosu. Jedná se o 3 pláže vedle sebe. V těsné blízkosti se nachází taverna se skvělou gastronomií Cavo Greco, kde vám můžeme zorganizovat civilní svatební obřad na pláži Cavo Greco před tavernou nebo na terase s nádherným výhledem na moře, pláž a okolí.

3 letoviska na severním pobřeží ostrova – Tigaki, Marmari a Mastichari – přes 20 km dlouhá písečná pláž s bílým pískem a zářivě modrou vodou. Svatební obřady jsou zde nádherné se západem slunce.

Kaplička Agios Nikolaos leží na krásném ostrůvku Kastri. Svatební obřady se konají před modro-bílou kapličkou s výhledem na moře a útesy. Její unikátnost spočívá také v tom, že je jedinou budovou na ostrově. Prožijte svoji svatbu snů na tomto privátním romantickém místě. Na ostrůvek se dostanete lodí z Kefalosu za pár minut.

Jako řecká bohyně. Nabízíme romantické svatby v rustikální stylu v olivovém háji. Svatební obřady jsou možné v olivovém háji a také před modrobílou kapličkou. Budete mít naprostý klid a soukromí a hlavně stín.

Kostelík Agios Yoannis se nachází 2 km od vesnice Mastichari s výhledem na Egejské moře. Západ slunce u této nádherné kapličky je považován za jedinečný.

Panenská divoká pláž je vhodná pro ty, kteří chtějí vidět krásu nádherných písečných pláží, smaragdovou vodu, zeleň hraničící se skalami a pláží. Je to pro páry, které hledají ticho a harmonii.

Toto místo s nádhernou vyhlídkou na moře a trosky hradu se nachází v horách nad opuštěnou dávnou vesnicí Palio Pyli a nedaleko horské vesnice Zia. Západy slunce na tomto místě jsou jedinečné.

 

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Řecku.

Řekněte si své "ANO" na ostrově Kos!

Svatební reference

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

svatba Kos

Načítání

Nezávazná poptávka svatby

Základní údaje o svatbě
Termín
Místo odletu
Zvolte svatební destinaci / typ svatby *
Počet dospělých *
Počet dětí
Vaše dotazy, požadavky, představy, přání....
Zkontrolujte, zda máte vybraný termín svatby (vlevo) a vyplněná všechna povinná pole.
Představení
Jméno nevěsty *
Příjmení nevěsty *
Jméno ženicha *
Příjmení ženicha *
Kontaktní údaje
Váš telefon *
Vaše adresa *
Váš email *
Kde jste se o nás dozvěděli

Svatba v Řecku na Kosu

Svatba Kos

Svatba v Řecku na Kosu

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz