Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

SVATBA V ŘECKU – KORFU

Korfu, ostrov plný zeleně a sluncem zalitých skalisek spadajících do průzračné vody, je právem považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů ve Středomoří. Ostrov, který je nejsevernějším a zároveň nejzápadnějším ze sedmi Jónských ostrovů, nabízí svým návštěvníkům nádherné přírodní scenérie i množství významných historických památek. Sluncem prohřáté písečné a oblázkové pláže jsou ideálním místem k příjemnému lenošení během dne, zatímco chladivá zákoutí křivolakých uliček pobřežních letovisek, plná obchůdků, hospůdek a teveren, v nichž život utichá až dlouho po půlnoci, budou lákat k podvečerním procházkám.

Již v minulosti si ostrov zamilovala řada slavných osobností, především však rakouská císařovna Alžběta, zvaná Sissi, která si zde nechala postavit nádherný zámeček Achilleon. Ten dodnes patří k nejznámějším turistickým památkám ostrova. Trávil zde dovolenou také německý císař Vilém II., který považoval Korfu za „ráj na zemi“. Příznivci výletů mají možnost vylézt na nejvyšší horu Pantokrator, která se tyčí na severovýchodní části ostrova do výšky 906 metrů. Nekonečné háje olivovníků, mandloní, cypřišů i vonných eukalyptů ukrývají malebné, časem zapomenuté vesničky i starobylé kláštery, jejichž kamenné zdi v sobě nesou staletá tajemství.

SVATBA V ŘECKU – KORFU

V Řecku na Korfu u je možné uskutečnit právně platný svatební obřad, symbolický svatební obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Na Korfu nejsou možné svatební obřady na pláži. Svatební obřady jsou možné pouze v budově Ionského parlamentu nebo na úřadech poblíže vašeho hotelu. Délka obřadu cca 7 minut.

Nabízíme řešení uskutečnit oficiálního svatební obřadu v budově Ionského parlamentu nebo na úřadu poblíž vašeho hotelu a odpoledně nebo v jiný den symbolický svatební obřad na pláži nebo pod Starou pevností u lodního klubu nebo přímo uvnitř Staré pevnosti, což je opravdu nádherné prostředí. Jde o přečtení svatební řeči, svatební rituály jako výměna prstýnků, pití z jedné sklenice a další. Pro symbolické svatební obřadu doporučujeme oblasti Kommeno Bay, Kontokali Bay, Messongi / Moraitika, Agios George na jihu. Další možnost je dopravit se lodí někde na pláž a tam mít symbolický obřad a svatební hostinu. Možností a kombinací je hodně.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz