Svatba v zahraničí

Svatba na Kypru

Kypru, jeden z nejromantičtějších a nejkrásnějších ostrovů v Evropě, je zemí kontrastů a příběh říká, že krásná bohyně lásky a krásy Afrodita se zrodila z pěny vln, které narážely na pobřeží tohoto kouzelného ostrova.

Je to ideální místo pro vytváření událostí, které se stanou jednou za život. Proměňte nejlepší okamžiky svého života v jedinečný milostný příběh! Pokud hledáte dokonalé místo pro svatbu u moře tak jsme Váš splněný sen.

Na Kypru se o vás postará naše česká nebo slovenská svatební koodinátorka.

Vyberte si jednu z krásných pláží a zažijte ten nejjedinečnější den svého života. Zajistíme pro Vás úžasná místa v okolí města Ayia Napa a poskytneme Vám vše to, co potřebujete pro Váš svatební obřad. Vaše svatební sny jsou v našich rukou.

Pokud hledáte něco výjimečného, ​​jednou z našich možností je svatební obřad poblíž nádherných kostelů v okolí Ayia Napy a Protarasu nebo na vrcholu slavného Cape Greco. Vytvořte si vzpomínky na celý život s nejbližší rodinou a přáteli na těch nejúžasnějších místech.

Na Kypru je možné uskutečnit právně platný svatební obřad, symbolický svatební obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Na Kypru doporučujeme tato svatební místa

Fotografie
připravujeme

Svatba v Pernera Blue Waters

Pernera Blue Waters se nachází v letovisku Pernera, pár metrů od pobřežní promenády. S třpytivým středomořským modrým mořem hladícím pobřeží poskytuje toto idylické místo perfektní kulisu pro výměnu vašich slibů.

Fotografie
připravujeme

Svatba na plážích Ayia Thekla, Ayia Triada, Poseidon, Sirines

Ideální místo pro Váš výjimečný den přímo na zlaté písečné pláži. Třpytivé modré Středozemní moře a nekonečná modrá obloha vytvoří fantastickou kulisu pro vaše svatební fotografie.

Fotografie
připravujeme

Svatba na pláži Ammos Kampouri

Ammos Kambouri je místo na pobřeží u moře, zařízené velmi stylově s romantickým přístupem. Je vhodné pro páry, kteří sní o svatbě na pohádkové pláži s pozadím modrých barev oblohy, moře a zlaté písečné pláže. Svatební obřady se konají pod dřevěným altánem na pláži, která je vzdálená 1 km od městečna Agia Napa.

Fotografie
připravujeme

Svatba na útesu Coralli Blue Lagoon

Svatební obřady se konají na korálovém útesu. Toto malebné místo, kde můžete vidět a obdivovat nejlepší východ a západ slunce v Evropě se nachází v blízkosti Cape Greco, 8 km od městečka Agia Napa a nabízí fascinující výhled na Středozemní moře. Blue Lagoon je chráněná zátoka. Moře má nádhernou křišťálově tyrkysovou barvu.

 

Fotografie
připravujeme

Svatba na Cape Greco

Krásné a malebné místo v srdci národního parku Cape Greco v Ayia Napa vysoko na horským mořských útesech. Výhledy z vrcholu skal jsou jednoduše úchvatné. Díky tomu budete mít ty nejkrásnější svatební fotografie.

Fotografie
připravujeme

Svatba v zahradách Ayios Elias

Zahrady Ayios Elias je perfektní lokalita pokud toužíte po svatbě v dřevěném a přírodním prostředí. Je to velmi oblíbené místo díky malebným zahradám a úchvatným výhledům z kostela přímo na moře. Je to jedno z nejunikátnějších míst pro Vaši svatbu.

Fotografie
připravujeme

Svatba u Ayios Epifanios

Pokud toužíte po nádherném výhledu na město Ayia Napa, pak je kostel Ayios Epifanios to pravé pro vás. Řekněte si své ANO při dokonalém západu slunce.

Ayios Epifanios – hlavní místo, kříž na kopci, jeskyně Ayios Epifanios a starý kostel Ayios Epifanios jsou skvělou kulisou pro váš svatební obřad. Hlavní charakteristikou tohoto místa je, že budete mít panoramatický výhled na Ayia Napa jako pozadí. Je to sloučení přírodního bohatství a byzantské historie.

Fotografie
připravujeme

Svatba u Ayioi Anargyri

Nová lokalita, která se nachází podél pobřežní části Ayia Napa poblíž Cape Greco, kde si můžete vychutnat nádherný západ slunce na úpatí skal.

Fotografie
připravujeme

Adams Beach

Hotel Adams Beach je luxusní hotel situovaný na jedné z nejkrásnějších pláží na Kypru. Moderní ubytování a vysoký standard uspokojí i náročného klienta. Zlatavá pláž, tyrkysové moře a exotická zahrada dotváří rámec vaší dovolené. Bazén je lemován palmami, pod nimiž jsou rozeseta lehátka a slunečníky pro váš odpočinek na čerstvém mořském vzduchu. Uvnitř hotel nabízí jako novinku vyhřívaný bazén s jacuzzi, vodopádem a řekou. Pro vaše zdraví jsou zde připraveny různé programy, masáže, sauna a ozdravné kúry. V hotelovém areálu se nachází několik restaurací a barů, včetně baru u bazénu. Nechte personál hotelu pečovat o vaše pohodlí a oddejte se kyperskému slunci. Stravování snídaně nebo polopenze.

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta na Kypru.

Řekněte si své "ANO" na Kypru!

Svatební reference

svatba Kypr

svatba Kypr

svatba Kypr

svatba Kypr

svatba Kypr

Načítání

Nezávazná poptávka svatby

Termín svatby

Základní údaje o svatbě
Termín svatby *
Odlet:*
Přílet:*
Místo odletu
Zvolte svatební destinaci / typ svatby *
Počet dospělých *
Počet dětí
Vaše dotazy, požadavky, představy, přání....
Zkontrolujte, zda máte vybraný termín svatby (vlevo) a vyplněná všechna povinná pole.
Představení
Jméno nevěsty *
Příjmení nevěsty *
Jméno ženicha *
Příjmení ženicha *
Kontaktní údaje
Váš telefon *
Vaše adresa *
Váš email *
Kde jste se o nás dozvěděli