Svatba v zahraničí

Připravujeme pro Vás

SVATBA V ITÁLII NA SARDINII

Sardinie je druhým největším italským ostrovem. Na rozloze 24 000 km2 žije asi 1,6 milionů obyvatel. Název ostrova je odvozen od původních obyvatel ostrova – Sardů, kteří zde žijí dodnes. Na Sardinii se oficiálně mluví italsky, ale obyvatelé se snaží zachovat si sardinštinu. V některých oblastech se mluví dokonce katalánsky.

Sardinie leží jižně od Korsiky v Tyrhénském moři. Korsiku a Sardinií od sebe odděluje úžina Bocche di Monifacio.

Sardinské pláže jsou různorodé. Připomínají pláže Karibského moře, ale jsou barevnější. K nejkrásnějším patří Cala Luna – Měsíční zátoka (pět kilometrů od střediska Calla Gonnone) a pláž Riso na jihovýchodním cípu ostrova u městečka Villasimius.

K návštěvě lze doporučit Alghero, Arbatax, Cagliari, Calo Gonone, Nuoro, Oristanto, Sassari.

Víno ze Sardinie je velmi lahodné a velmi ceněné po celém světě. Řadu lahůdek nabízí i tradiční sardinská kuchyně.

Sardinie je jedinečná. Nabízí divoké hory, poklidné pláže, je rájem vodních sportů. Je stvořená pro milovníky historie i procházek v přírodě s neopakovatelnými výhledy. Navíc je to ostrov, který celoročně krásně voní, nejvíce od března do května, kdy vše krásně kvete.

SVATBA V ITÁLII NA SARDINII

Sardinie, nazýváná také jako smaragdový ostrov je perfektním místem pro Vaši svatbu i líbánky. Nabízí nádherná skalnatá pobřeží s výhledem na sněhobílé písečné pláže omývané blankytně modrým mořem. Tento krásný a romantický ostrov ve Středozemním moři Vás učaruje také svou historií, tradicemi, kuchyní a přírodou.

Svatební obřady jsou možné na radnicích, hradech a také na plážích.

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz