Hotel přímo u písčité pláže, pro klienty všech věkových kategorií, kteří ocení rozmanité služby hotelu uprostřed tropické zeleně. Stravování: All inclusive. Vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel leží cca 40 minut od letiště v Punta Caně, v rozlehlé tropické zahradě, kde po celý den jezdí vláček. Hotel je spojen s hotelem Caribe Club Princess.

Pokoje standardní tropical – 1 king size nebo 2 postele, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), ventilátor, SAT/TV, minibar, balkon, telefon. Pokoje familiar (rodinné – 1 king size nebo 2 postele, oddělený salon se 2 twin postelemi, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, ventilátor, SAT/TV, minibar, balkon, telefon. Resort se skládá z patrových karibských vilek, vstupní hala a lobby s recepcí, 5 restaurací – 1 bufetová, 1 Dominicano a 1 Brasileňo, Restaurace a la carte La Cava a El Pescador, snack bar, Creperia, 3 bary, 2 bazény pro dospělé i děti. Diskotéka El Areito, denní a noční animační programy, fitness, sauna, jacuzzi, plážové osušky, 1 lekce – úvod potápění v bazénu, nemotorizované vodní sporty, tenis, minigolf, lukostřelba.

Restaurace La Cava a El Pescador, a restaurace a la carte, konferenční místnosti, masáže a spa metamorphosis, kadeřnictví, lékařská služba, motorizované vodní sporty, internet, svatební a golfové balíčky, trezor. Dětský bazén, miniklub (4–12 let) klub pro náctileté (13–17 let), dětské hřiště.

Web: https://www.princess-hotels.com/en/punta-cana/tropical-deluxe-princess/