Hotel Grand Bahia Principe Esmeralda je zcela nový hotel na vysoké úrovni. Hotel leží přímo u dlouhé písečné pláže se světlým pískem. Stravování: all inclusive. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Hotel je součástí komplexu Grand Bahia Principe Punta Cana a Amber. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno přibližně 30 minut jízdy.

Pro klienty hotelu Grand Bahia Principe Esmeralda je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 restaurace (z toho 1 a la carte), snack, 2 bary (v lobby, na pláži a u bazénu), 2 bazény, jacuzzi, nákupní zóna Pueblo Principe, WiFi v lobby (zdarma), konferenční místnosti. Dále jsou klientům k dispozici bary a restaurace hotelů Gran Bahia Principe Punta Cana, Bavaro a Ambar (kromě bufetových a klubových). Součástí hotelu jsou dále 2 venkovní vyhřívané bazény, 2 bazény pro děti, kadeřník, lékařská služba 24 hodin, sauna, 2 konferenční místnosti a lázeňské centrum. Prostorné pokoje jsou kompletně zařízené a mají koupelnu, WC, jacuzzi, separátní sprchu, klimatizaci, ventilátor, plazmovou TV/sat., telefon, kávovar, minibar, trezor (zdarma), vysoušeč vlasů, obývací část a balkon nebo terasu.

Zdarma nemotorizované sporty. Za poplatek rybaření, golf, lekce windsurfingu, potápění, stolní tenis, biliard, jízda na koni a motorizované sporty. Dále hotel nabízí diskotéku,welnes, kasino a denní i večerní programy.

Web: https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-esmeralda/