Hotel ležící přímo na krásné pláži v zátoce nedaleko města Rio San Juan. Cesta z letiště sem trvá pouhou hodinu, a přesto se hotel nachází uprostřed neporušené přírody. Komu by se zastesklo po rušnějším prostředí, může navštívit nepříliš vzdálené vesničky Cabarete, Sosúa či Rio San Juan, kde je vždy živo. Hotel je po kompletní rekonstukci. Stravování: all inclusive. Hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Prostorný hotelový komplex s 821 pokoji nabízí svým hostům recepci, 3 hlavní restaurace, 3 plážové restaurace, 5 barů, salonek, sklady a obchody, hospoda, noční klub, butik, supermarket, lékárna, kadeřnictví. V prostorné a krásně krajinářský důvodů jsou k dispozici 2 bazény s samostatný dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou / sprchou / WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, mini bar, telefon, TV se satelitním příjmem a balkon nebo terasu.

Zábavní program a animace jsou na vysoké úrovni. Vodní sporty na pláži, tenis (s umělým osvětlením) a půjčovna jízdních kol. Mini Club.

Web: https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-san-juan/