Hotel leží přímo na dlouhé písečné pláži Mortero Beach. Stravování: all inclusive. Vhodné pro rodiny s dětmi. Hotel vyšší kategorie ležící v blízkosti města a přístavu La Romana je vhodným místem pro uskutečňování výletů. Jeden z nejlepších hotelů jižního pobřeží leží 12 km od města La Romana. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno asi 2,5 hodiny jízdy a hlavní město Santo Domingo 1 hodinu jízdy.

Komplex několika dvoupatrových vil nabízí klientům vstupní halu s recepcí, 7 restaurací, z toho 5 a la carte (italskou, rybí a gurmánskou), 6 barů, bazén, WiFi v lobby (za poplatek) a minimarkety. Pokoje blíž k pláži jsou označeny Club Golden Principe a navíc zahrnují speciální služby (za příplatek). Junior suity mají koupelnu, WC, klimatizaci, ventilátor, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, minibar, trezor (za poplatek) a terasu nebo balkon.

Nemotorizované sporty – 2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness, kajaky, windsurfing, golf. Nejbližší 18jamkové golfové Teeth of the Dog se nachází u města La Romana.hřiště Za poplatek motorizované sporty, potápění. Celodenní program, večerní program, kasino, diskotéka. Wellness centrum nabízí klientům různé druhy masáží a terapií.

Web: https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-la-romana/