Luxusní hotel uspokojí i náročnější klientelu, zázemí pro rodiny s dětmi se stravou all inclusive v Punta Cana. Tento hotelový resort skládající se ze dvou vzájemně propojených a rovnocenných hotelů Punta Cana a Bávaro se nachází cca 30 minut od letiště v Punta Caně. Je tvořen vilkami v karibském stylu obklopenými tropickou vegetací. Resort se nachází přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od moře v závislosti na umístění vilky (z nejvzdálenější části Turquesa cca 1 000 m). Po resortu jezdí pravidelně hotelový vláček.

Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s manželským lůžkem nebo se dvěmi lůžky o šířce cca 1,35m, která mohou sdílet 3 dospělé osoby a dítě nebo 2 dospělé + 2 děti mají příslušenství, jacuzzi, klimatizaci, stropní ventilátor, fén, satelitní TV, telefon, minibar, trezor (za poplatek), wi-fi (za poplatek) a balkon či terasu. Na vyžádání možnost pokojů v zadní části Turquesa u vodního parku (standardní pokoje, Family Junior Suite nebo Family Master suite skládajících se ze 2 propojených pokojů se 4 lůžky, která mohou sdílet až 4 dosp.os. + 4 děti) a také Club pokojů situovaných blíže u pláže.

2 recepce, 10 restaurací (2bufetové, 8 a la carte), několik barů (v lobby, u bazénů i na pláži), 3 bazény typu laguny s oddělenou dětskou částí, vodní park se skluzavkami pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, miniklub pro děti, nákupní centrum, konferenční centrum, wi-fi zdarma v lobby u recepce, služby za poplatek – lékařská služba, lékárna, hlídání dětí.

Tenisové kurty, hřiště na basketbal, volejbal či fotbal, šipky, minigolf, spa a gym centrum (za příplatek), vodní sporty a potápěčské centrum na pláži (za příplatek), amfiteátr s večerními programy, diskotéka, piano bar, karaoke bar, casino. V blízkosti špičkové golfové kluby.

Web: https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-bavaro/