Luxusní hotel leží u nádherné světlé písečné pláži. Stravování: all inclusive. Hotel určený pouze pro dospělé osoby poskytuje širokou nabídku kvalitních služeb. Rozlehlý hotelový komplex, který je obklopen tropickou vegetací, leží v nejoblíbenějším letovisku Punta Cana. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno 30 minut jízdy a letiště La Romana 2 hodiny jízdy.

Resort sestává z bloků třípatrových vil. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bufetová restaurace, 3 a la carte restaurace (gurmánská, italská a středomořská), 3 bary (z toho 1 u bazénu a 1 na pláži), velký bazén, nákupní zóna Pueblo Príncipe, konferenční místnost, internet (za poplatek) a bankomat. Junior suity umístěné blíž k pláži mají koupelnu, WC, klimatizaci, ventilátor, vysoušeč vlasů, kávovar, plazmovou TV/sat., telefon, trezor (zdarma), minibar a balkon nebo terasu.

Fitness, 3 tenisové kurty, minigolf, vodní sporty na pláži za poplatek (windsurfing, kajaky, vodní kolo, potápění). Osmnáctijamkové hřiště Golf Club Punta Blanca se nachází vedle hotelu, 15 minut jízdy je hřiště Cocotal Golf Club, 30 minut jízdy Punta Cana Golf Club a 90 minut jízdy Casa de Campo Golf Club. Hotelový program v průběhu dne i večera (merengue, bachata, salsa), různé druhy zábavných show, diskotéka.

Web: https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-dominican-republic/resort-ambar/