Svatba v zahraničí

Svatba v Dana Villas

Dana Villas je nádherné svatební místo na terase na útesu nad Kalderou s krásným výhledem na moře, nedaleko od hlavního města ostrovy Firy ve Firostephany. V popředí terasy se nachází altánek s látkami, lze vybrat mezi dvěmi barevným možnostmi – bílá nebo ivory. Pod altánkem je stůl, který může být opatřen ubrusem v bílé nebo ivory barvě. V objektu jsou dvě bílé rohové sedačky s bílými polštáři. K dispozici je osm bílých větších luceren. Na vyžádání je možné naistalovat na terasu bílé slunečníky, které ladí s architekturou a stylem místa. Kapacita k sezení 24 osob. K dispozici je také live stream camera.

K výjimečným službám Dana Villas patří také pokoj pro nevěstu, který je k dispozici nevěstě hodinu před začátkem obřadu. Je opatřen klimatizací, pohovkou, dlouhým velkým zrcadlem, toaletou a sprchou.

Je to místo pro luxusní svatební hostinu nebo svatební den. Dana Villas vám poskytne nezapomenutelný zážitek. V hotelu lze uspořádat romantickou večeři pro dva nebo svatební hostinu.

Pronájem od 17:30 do 21:00 podle potřeby (není časově omezen). Je možné místo opustit na focení v jiné lokalitě a opět se na něj vrátit a užít si tak západ slunce. Cena zahrnuje přípitek při příchodu hostů.

Svatba v Dana Villas