Svatba v Thajsku - svatba v zahraničí v exotice

Svatba THAJSKO

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Thajsku. Řekněte si své "ANO" v Thajsku!

 

Thajsko, oficiální název Thajské království, bývalý Siam, se rozprostírá na rozloze 513 km2, má cca 60 miliónů obyvatel. Thajsko je obklopeno čtyřmi zeměmi – na severozápadě Myanmar (dříve Barma), na severovýchodě Laos, na východě Kambodža a na jihu Malajsie. Obklopeno je vodami Čínského a Adamanského moře. Většina obyvatel žije v Bangkoku a centrální nížinné části, která je úrodná a protéká zde velké množství vodních toků. Severní část je hornatá a je zde mnoho národních parků. Hlavním městem je Bangkok, který je právem nazýván „městem andělů“, další významná města – Chiang Mai, Sukhothai, Ayutthaya, Nakhom Ratchasima neboli Khoral a další.

Oblíbeným cílem turistů je Zlatý trojúhelník, Chaing Mai a Chiang Rai. Jižní Thajsko – ostrovy Phi Phi, Krabi, Koh Samui, Koh Lanta – nádherná místa pro odpočinek na pláži. Název původního království byl Siam, který se ale 11.5.1949 přejmenoval na Thajsko, což má původ ve slově „svoboda“. Thajsko na rozdíl od ostatních zemí nebylo nikdy v područí žádné evropské země a od roku 1932 se stalo konstituční monarchií. Vládne zde král Bhumibol – Ráma IX, který je nejdéle žijícím vládnoucím monarchou na světě – vládne přes šedesát let od roku 1946 a spolu se svou ženou královnou Sirikit jsou velmi milováni a ctěni. Hlavní náboženství země je théraváda – nejstarší škola buddhismu, dále pak islám, hinduismus, animismus. Devadesát procent obyvatel jsou buddhisté. Barvy thajské vlajky jsou červená, bílá a modrá. Červená barva symbolizuje národ, bílá buddhismus a modrá království.

Thajsko je kulturní zemí s pohnutou historií, kde lze nalézt plno nádherných památek, krásnou přírodu a usměvavé lidi. Je pro něj typické thajské divadlo a hudba, box i výborná kuchyně. Je to přívětivá země mnoha svátků a oslav.

Nejzajímavější místa v Thajsku:

 • Bangkok
 • Phuket
 • Pattaya
 • Koh Samui
 • Koh Lanta
 • Koh Phi phi
 • Krabi
 • Koh Chang
 • Khao Lak
 • Hua Hin
 • Koh Pha Ngan

 

Kdy a jak do Thajska cestovat?

Do Thajska lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: cca 12 hodin.

Thajsko je typické pro své tropické klima, teplo je zde v podstatě po celý rok. V některých měsících však bývá až nesnesitelné horko, které je provázeno vyšší vlhkostí, takže to nemusí být zrovna pro každého. Toto období horka trvá od března do května, někdy však může přetrvat i v červnu. Po období nesnesitelných veder nastává také samozřejmě období dešťů, tedy od června do října. Období dešťů, jak už to tak v exotických zemích bývá, je doprovázeno monzumy (vítr z jihovýchodu).

A kdy je tedy ta správná doba pro dovolenou v Thajsku? Doporučujeme do Thajska vyrazit od listopadu do dubna /Krabi, Koh Lanta, Phuket, Koh Phi Phi/, to je tu počasí pro dovolenou naprosto ideální – krásné teplo s minimem srážek a teploty jsou kolem 30 stupňů Celsia. Od června do října trvá období dešťů. Na Koh Samui není vhodné cestovat od října do poloviny prosince, kdy je období dešťů.

Od 11.8.2011 není vyžadováno pro občany ČR a SR pro pobyt nepřesahující 30 dní turistické vízum. Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců po vstupu na území Thajska.

Očkování při dovolené v Thajsku není povinné, pouze pro pobyty přesahující běžný turistický rámec v Thajsku je doporučeno očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu.

Časový posun 5 hodin dopředu během léta, 6 hodin během zimy.

Svatba v Thajsku

V Thajsku je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

Svatební obřad se koná na překrásné pláži při západu slunce nebo je možné jej uspořádat také v blízkosti Vašeho hotelu či apartmánu. V Thajsku je možný svatební obřad podle evropských tradic nebo v duchu thajských tradic. Thajská svatba je živým kaleidoskopem hudby a tance, odrážejícím krásu a půvab thajské kultury. Svatba se může konat na mnoha místech při západu slunce, na pláži při východu slunce, v zahradách, v buddhistickém chrámu nebo u vodopádu. Je mnoho způsobů, jak může být obřad proveden. Svatební pár je oblečen do tradičních barevných kostýmů. K obřadu hraje thajská hudba a po obřadu zpívají mniši modlitby za štěstí, prosperitu a zdraví snoubenců. Buddhistické požehnání začíná nabídkami květin, jídla a tradiční misky rýže mnichům, následuje zpívání modliteb s mnichy. Potom se posadíte naproti mnichům a ti Vás jemně pokropí vodou. Následuje požehnání a modlitby za Vás a Vaše blízké.

SVATBA V THAJSKU NA KOH SAMUI

ČESKY|/SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ SVATEBNÍ KOORDINÁTOR V THAJSKU NA KOH SAMUI!

Kokosový ostrov nebo také Ostrov lásky. Thajský ostrov Ko Samui na vás zapůsobí jako sen z románové robinzonády: jemné písečné pláže, kokosové palmy, bambusové domky, rybářské loďky na jemných vlnách a krevety grilované na dřevěném uhlí. Ko Samui okouzlí návštěvníky pouhou lehkostí svého bytí.

Tento ostrov v Thajském zálivu, který je z poloviny tak velký jako Ibiza, přináší návštěvníkům ihned pocit blízkosti ráje. Nádherné písečné pláže – zlatožluté barvy na severu nebo sněhově bílé na jihu – zvou k dlouhým procházkám. Květy ibišků a bougainvilleí soutěží o nejohnivější červenou nebo nejsytější fialovou barvu. Celý ostrov je porostlý palmovými lesy, mezi kterými se schovávají jak tradiční vesnice místních obyvatel, tak i elegantní prázdninové vily.

Nejvíce živo je na pláži Chaweng Beach na východním pobřeží. Zde se setkávají zájemci o surfování, nakupování a o vše, co je spojené s prázdninami. Všude je cítit spontánní a uvolněná nálada. Největší obcí je Nathon (Na Thon), která má asi 4000 obyvatel. Další obyvatelé ostrova obývají asi třicet dalších vesnic. Celkem zde žije kolem 50 tisíc obyvatel.

Třetí největší thajský ostrov Samui, patří mezi nejoblíbenější thajské destinace. Během pouhé hodiny letu z Bangkoku sepřenesete do skutečného tropického ráje. Je součástí souostroví 80 menších ostrovů, z nichž 6 je obydlených. V roce 1989 zde bylootevřeno mezinárodní letiště a od té doby sem každoročně přilétá mnoho turistů ze všech koutů světa. Zdejší malebné letiště je vstupní bránou na malebný tropický ostrov, pro nějž je typická kokosová palma, která lemuje většinu místních pláží.

Symbolem ostrova se stal Chrám velkého Buddhy (Wat Phra Yai). Vypíná se kousek od pláže a rybářské vesnice Bophut. Z chrámu je krásný výhled do okolí a dominuje mu patnácti-metrový sedící Buddha. U vodopádu Namuang se můžete svézt třeba na slonovi či shlédnout některou z opičí nebo v hadí show v místním zábavním parku. A až budete mít chuť se osvěžit, skočte do křišťálové vody. Na jihu Lamai Beach najdete dva skalní útvary. Hin-Ta a Jin-Yai aneb dědečka a babičku.

Na místě Vám zprostředkujeme nepřeberné množství výletů - vše v českém jazyce! Vyjížďky na slonech, zoogická a motýlí zahrada, hadí farma a hadí show, farma na kokosy a cvičené opice, krokodýlí farma a show, vyjížďky na vodopády, akvárium s mořskými živočichy, vyjížďky do přírodního parku souostroví Angthong, výlety na ostrov Koh Pha-ngan a Fulmoon party, výlety za potápěním, střelnice, motokáry, návštěvy chrámů – velká socha Budhy, nakupování luxusních značek a noční život a mnoho dalšího… Golf: Ostrov Koh Samui nabízí výborné podmínky pro milovníky golfu. Nacházejí se zde 2 profesionální hřiště, které uspokojí i velmi náročné hráče. 

Svatební obřady se konají na pláži Ban Tai Beach respektive Bang Po beach nebo Lamai beach.

 

Koh Samui - Thajská svatba na pláži s mnichem

cena od 45000 THB

Objednat

 • Informační schůzka se svatebním koordinátorem při příjezdu na Koh Samui v českém jazyce
 • Svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu v českém jazyce
 • Oddávající je budhistický mnich
 • Svatba se koná na klidné pláži bez davů lidí (vybereme operativně dle stavu turismu a také počasí, případně hladiny vody v jednotlivých částech ostrova)
 • Na pláži je květinová dekorace, stůl, židle
 • K dispozici je voda a ovoce, na přípitek láhev sektu po obřadu
 • Květina pro nevěstu i ženicha
 • Fotografie z obřadu na CD/DVD
 • Transfery z hotelu na obřad, fotografování a zpět do hotelu
 • Po obřadu bude následovat focení na různých lokalitách ostrova /3 místa na výběr - vodopády, sloni, chrám zlatého budhy, chrám 3 náboženství, falické skalní útesy Hin Ta Hin Yai, na pláži pří západu slunce/

Za příplatek:

 • Reprodukovaná hudba k obřadu
 • Romantická večeře na pláži
 • Jízda na slonovi

 

Koh Samui - Thajská svatba v chrámu

cena od 40000 THB

ObjednatInformační schůzka

 • Informační schůzka se svatebním koordinátorem při příjezdu na Koh Samui v českém jazyce
 • Svatební koordinátor a tlumočník v den obřadu v českém jazyce
 • Oddávající je budhistický mnich
 • Svatba se koná v budhistickém chrámu
 • K dispozici je voda a ovoce, na přípitek láhev sektu po obřadu
 • Květina pro nevěstu i ženicha
 • Fotografie z obřadu na CD/DVD
 • Transfery z hotelu na obřad, fotografování a zpět do hotelu
 • Po obřadu bude následovat focení na různých lokalitách ostrova /3 místa na výběr - vodopády, sloni, chrám zlatého budhy, chrám 3 náboženství, falické skalní útesy Hin Ta Hin Yai, na pláži pří západu slunce/

Za příplatek:

 • Reprodukovaná hudba k obřadu
 • Romantická večeře na pláži
 • Jízda na slonovi

 

PŘÍPLATEK ZA OFICIÁLNÍ SVATBU K SYMBOLICKÝM SVATBÁM

cena od 25000 THB

Objednat

Vyřízení dokumentů ke svatbě na české ambasádě a Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. V 8.30 hodin si snoubence vyzvedne v hotelu svatební koordinátor a navštíví s nimi českou ambasádu v Bangkoku (cca 1 hodina). Předloží se potřebné dokumenty. Poplatek na ambasádě 1500 THB/osoba - platí se v hotovosti na místě, tento poplatek je nad rámec svatebního balíčku. Po tomto kroku se snoubenci mohou vrátit do hotelu a pokračovat svou dovolenou a zbytek je na nás. Musíte však podepsat plnou moc, což umožňuje našim zaměstnancům zajistit další kroky na thajských úřadech. Dokumenty jsou následně zaslány expresní poštou na Koh Samui ke kontrole na úřad. 4 dny po obřadu obdržíte oddací list v anglickém jazyce. Samozřejmostí je ověření dokumentů po svatbě na Ministerstvu zahraničních věcí v Bangkoku. Tato cena je platná pouze v případě objednání svatebního balíčku a zájezdu přes naší agenturu.

 

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

V Bangkoku doporučujeme tyto hotely:

 

Další možná svatební místa v Thajsku

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

kod