Reference svatba v zahraničí u moře, v exotice v Thajsku

Reference svateb

Vítejte v referencích www.svatbavzahranici.cz. Nestyďte se pobrouzdat těmito nádhernými fotografiemi a vychutnat si obrázky, o které se s námi podělili čerství novomanželé. Děkujeme novomanželským párům a svatebním fotografům, že můžeme použít jejich záběry.

 

Míša a Daniel - svatba na Havaji na Maui

Svatební obřad se konal v USA na Havaji na ostrově Maui.

zobrazit více

Ivana a Tomáš - Nový Zéland - jezero Wanaka Coromandel Peak

Svatební obřad se konal na Novém Zélandu u jezera Wanaka na Coromandel Peak.

Novomanželé nám napsali:

Dakujeme za skvely zazitok. Vyber miesta bol dokonaly. Nam sa to velmi pacilo (obrad, miesto, samozrejme aj vrtulnik :) Este raz dakujeme.

zobrazit více


Markéta a Roman - svatba Mauricius

Svatební obřad se konal na Mauriciu v hotelu Sofitel Bel Ombre. Celou svatbu jako překvapení přichystala sestra nevěsty.

Sestra nevěsty nám napsala:

Všechno bylo super, užili jsme si to přesně jak jsme si přáli, moc Vám děkujeme. Sestře dnes došel i oddací list z Brněnské matriky, takže je to oficiální a právoplatné. Máme na co vzpomínat. :-)

zobrazit více

Lucka a Mojmír - svatba na Kubě

Svatební obřad se konal na Kubě v hotelu Melia Varadero.

Novomanželé nám napsali:

Svatba v jiné zemi může být pro někoho složité rozhodnutí, spousta proměnných v celé té rovnici, ale když najdete spolehlivého průvodce, všechno je hračka. Chtěli jsme procestovat krásnou exotickou zemi a zároveň pro nás bylo důležité, aby byl obřad uznatelný v Čechách. Kuba splnila obě přání a my ani na chvilku nelitovali našeho rozhodnutí. 14 dní jsme cestovali v partě přátel s batůžky na zádech od západu na východ a poslední dny jsme věnovali sobě a líbánkám v luxusním hotelu. Martina nás provedla všemi náležitostmi jak u nás, tak nám pomohla i přímo na místě, když se vyskytla drobná diskomunikace s ubytováním. Vůbec jí přitom nevadilo, že s časovým posunem voláme snad někdy o půlnoci. Vše, co šlo naplánovat z domova nám zařídila naprosto hladce, má skvělé znalosti o poměrech na Kubě, o fungování českých úřadů. Poradila, kde zařídit jaké dokumenty, pomohla nám s ověřením pravosti i soudním překladem, no a drobnosti se dořešily na místě s koordinátorkou. Ta mluví parádně anglicky a její organizační schopnosti jsou výborné.

Prostory hotelu Melia Varadero jsou skvělé, dobré jídlo ale i proslulý kubánský rum, ochotný personál a skvělé tematické restaurace, kde jsme měli slavnostní večeře. Pro obřad jsme si mohli vybrat jakékoliv místo, ale altán s neuvěřitelným výhledem na moře pro nás byla jednoznačná volba. A svatební dort? - To byla ta nejlepší cukrovinka, kterou jsme za celou dobu na ostrově měli=o)

Martině patří náš velký dík, krásnější svatbu bychom sami nedokázali zařídit. Nelámat si s ničím hlavu a užít si každou minutu své svatby, to byl ten největší svatební dar, který jsme dostali.

zobrazit více


Mirka a Václav - svatba v Austrálii v Sydney

Svatební obřad se konal v Royal Botanical Garden v Sydney v Austrálii.

Novomanželé nám napsali:

Moc děkujeme, vše proběhlo skvěle, organizace byla perfektní.

zobrazit více

Eva a Lukáš - svatba na Kubě

Svatební obřad se konal na Kubě v hotelu Be Live Turquesa.

Novomanželé nám napsali:

Tímto bychom rádi poděkovali paní Martině za veškerou péči ohledně přípravy svatby na Kubě. Komunikace s paní Martinou byla úžasná, ovšem nás vždy plně informovala. Zařídila i překlady dokumentů, plus vše potřebné. Vždy byla velmi příjemná a ochotná s čímkoli pomoci. Na nás zbyla jen ta drobnost, že jsme po příjezdu na hotel doladili drobnosti s kordinátorkou (květiny, menu večeře, styl výzdoby na pláži). Svatbu jsme si velmi úžili, nad naše očekávání....byl to nezapomenutelný den. Přípravy kolem svatby, které za nás vyřešila paní Martina nám ušetřili spoustu času a nervů. Paní Martinu mohu vřele doporučit každému, kdo by se chtěl brát v zahraničí!

Přeji spousty spokojených klientů v roce 2019 a mnoho úspěchů.

zobrazit více


Somjit a Lukáš - svatba v Řecku na Krétě

Svatební obřad se konal na pláži na řeckém ostrově Kréta.

Novomanželé nám napsali:

Příjemná komunikace, solidní jednání, ochota, vše bylo dle domluvy, za nás velká spokojenost děkujeme.

zobrazit více

Michaela a Carlos - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

zobrazit více


Monika a Lukáš - svatba v Řecku na Rhodosu

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Rhodos na nádherném místě Kalithea.

Novomanželé nám napsali:

Byli jsme velmi mile překvapení a spokojení s organizací našeho velkého dne D, od svatební schůzky až po samotný návrat do hotelu. Vše proběhlo nad rámec našeho očekávání. Prostě perfektní!!!

zobrazit více

Pavla a Ján - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dekujeme za skvele jednani a hlavne trpelivost.

zobrazit více


Simona a Josef - svatba v Řecku na Rhodosu

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Rhodos v hotelu Aqua Grand Exlusive.

Novomanželé nám napsali::

Dobrý den paní Martino,mnohokrát Vám děkujeme za Vaši vstřícnou komunikaci a za skvělou přípravu naší svatby na Rhodosu. Velký dík a obdiv patří i organizátorkám a zároveň i našim svědkyním Margaritě a Zuzaně, které zvládají na místě vše s klidem a rozvahou a snaží se, aby byl tento den Vašim nejkrásnějším... Svatba byla kouzelná a nezapomenutelná díky Vám všem.... Všem bych doporučila, aby se s přípravou svatby na Vás obrátili.

zobrazit více

Lucka a Roman - svatba Dominikánská republika

Svatební obřad se konal v Dominikánské republice na ostrově Saona.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom Vám tímto srdečně poděkovat za zprostředkování naší vysněné svatby v Karibiku. Celý den proběhl přesně tak, jak jsme si představovali a moc jsme si to užili. Svatební koordinátorka paní Marta a její manžel Ruda byli naprosto skvělí a snažili se nám vyjít ve všem vstříc. Obřad na krásné pláži daleko od civilizace, svatební hostina v krásném prostředí, koupaní s hvězdicemi, všechno na jedničku. Opravdu to stálo za to. Nemalé díky patří samozřejmě i Vám, paní Martino, za vyřízení veškerých náležitostí, rychlou komunikaci a celkové jednání s Vámi. Určitě Vaši agenturu budeme doporučovat a přejeme Vám mnoho dalších spokojených párů.

zobrazit více


Barbora a Lukáš - svatba v Řecku na Skopelosu

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Skopelos.

Novomanželé nám napsali:

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za organizaci naší svatby na ostrově Skopelos. Jednání s Vámi bylo občas trošičku na honem, ale vždy k naprosté spokojenosti. Velice děkuji za zajištění mé vysněné kytice fialových frézií, byla nádherná a vydržela nám až do konce dovolené. Stejně tak i za výborný fréziemi ozdobený svatební dort :)

Obrovské díky patří také koordinátorce Daphne, která nám z důvodu požáru na původním místě obřadu zařídila nové krásné místo přímo ve městě Skopelos, a na jedničku se poprala i s neočekávanými problémy, jako byl můj zlomený nehet :) (Daphne zajistila velice šikovnou manikérku přímo na hotel). Byla velice přátelská, milá a vstřícná a dokonce jsme od ní dostali krásný svatební dar na památku.

Svatba proběhla bez chybičky a fotograf byl neuvěřitelně akční a velice šikovný. Máme spousty krásných fotek, které jsme dostali na flashce dokonce již 5 dní po svatbě (ještě před odletem domů). Několik fotek Vám samozřejmě zasíláme.

Současně bych ráda doporučila i penzion Irida, ve kterém jsme byli ubytováni. Je to moc krásné místo s příjemně zařízenými pokoji a s neuvěřitelně vstřícnými majiteli. Pan majitel pro nás měl při příjezdu připravené ovoce a lahev vína jako pozornost a každý den nás přišel pozdravit a zeptat se jak se máme a zda je všechno v pořádku. Stejně tak jeho paní, která nás v den svatby s fotografem provedla celým jejich domem, abysme mohli udělat krásné fotky s výhledem na moře, a přichystala nám přípitek (tatranský čaj :D).

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci, která přináší všem párům do života nezapomenutelný zážitek a krásné vzpomínky.

zobrazit více

Pavla a Lukáš - svatba v Řecku na Zakynthosu

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Zakynthos na pláži Amoudi.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den,

chtěla bych Vám tímto ze srdce poděkovat za uskutečnění báječné, kouzelné a pro mne a mého manžela nadosmrti nezapomenutelné svatby. Celá organizace byla na jedničku. Slečna Veronika byla neskutečně milá, vstřícná a ochotná a poradila i ve věcech ''mimosvatebních''. Opravdu skvělí človíček. Nemalé díky patří i Vám, paní Martino, za komunikaci a taktéž vstřícnost. Můžete se spolehnout, že pokud někdo z okruhu mých známých, bude uvažovat o svatbě v cizině, doporučím Vás.

Manželé Sedláčkovic

zobrazit více


Barbora a Vladimír - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Chceli by sme Vám poďakovať za sprostredkovanie našej vysnívanej svadby. Vďaka Vám sme prežili nezabudnuteľné chvíle na magickom Santorini. Po spoločnej komunikácii sme veľmi rýchlo nadobudli pocit, že sme v dobrých rukách a tak isto sme sa cítili aj počas celého priebehu našej svadby. Naša koordinatorka Kvetka bola super a zariadila všetko podľa našich predstáv. Vďaka nej mame nádherné fotky z našich najkrajších chvíľ života.

zobrazit více

Monika a Martin - svatba v Řecku na Rhodosu

Svatební obřad se konal na řecké ostrově Rhodos na pláži Lindos.

Novomanželé nám napsali:

Krásný den paní Martino, moc děkujeme za užasný svatební den. Moc jsme si to užili. Vše bylo krásně připravené a paní koordinátorka Margarita byla naprosto skvělá! Taktéž i na obřadě paní překladatelka Zuzana byla moc příjemná. Fotky jsou nádherné. Moc Vám všem děkujeme za nezapomenutelný okamžik a posíláme fotečky.

zobrazit více


Aneta a Peter - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den, byla to nádhera a kdybych mohla jdu do toho znovu. U toho moře je to něco krásného. Posílám fotky.

zobrazit více

Olga a Tomáš - svatba v Řecku na Krétě

Svatební obřad se konal na pláži na řeckém ostrově Kréta.

Novomanželé nám napsali:

Dobrý den, Martino

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší dovolené a symbolické svatby. Vše bylo v naprostém pořádku, moc jsme si to užili.

Ještě jednou moc děkuji za perfektní servis a přikládám jednu svatební.

zobrazit více


Petra a Martin - svatba v Řecku - Santorini

Svatební obřad se konal na řeckém ostrově Santorini - St. Irene.

Novomanželé nám napsali:

Chtěli bychom moc poděkovat paní Martině za realizaci naší svatby na ostrově Santorini. Komunikace s ní probíhala na jedničku, vše zařídila a na naše dotazy vždy rychle reagovala. Při kontaktování agentury jsme zpočátku ani nedoufali, že nám svatba v zahraničí vyjde, jelikož jsme svatbu chtěli co nejdříve a nechtěli jsme čekat několik měsíců. Nakonec vše bylo připraveno za pár týdnů a my jsme mohli vyrazit na cestu. Stejně tak velké poděkování patří naší koordinátorce a svědkyni Květě, která byla úžasná, pozitivně naladěná a vše krásně na místě zajistila. Děkujeme také za sehnání fotografa a kameramana, díky nimž máme krásné vzpomínky na obřad. Fotky i video jsme poté promítali na naší svatební párty v Česku a všichni byli nadšení a dojatí.Tušili jsme, že svatba na Santorini bude krásná, ale předčilo to všechna naše očekávání. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, co nás mohlo napadnout. Překrásné místo, pohoda, moře, milí lidé a skvělá atmosféra při západu slunce. Vše probíhalo skvěle od začátku cesty do konce. Myslíme, že bychom lepší a kouzelnější místo pro svatbu nenašli a už se moc těšíme až se sem v budoucnu vrátíme a oslavíme zde své výročí a připomeneme si krásné chvíle, které jsme zde prožili. Ještě jednou moc děkujeme!

S pozdravem Martin a Petra

zobrazit více

Gabriela a Karol - svatba na Kypru

Svatební obřad se konal na Kypru v hotelu Adams Beach.

Novomanželé nám napsali:

Nasa svadba prebehla podla nasich ocakavani. Katka je proste super clovek s citom pre riesenie tak doleziteho dna ako je SVADBA. Kedze sme boli ubytovany v inom hoteli cca 8 min. autom boli sme sa vopred pozriet kde bude nas obrad a ako to vsetko vlastne prebehne... Katka nam ukazala cely hotel, areal aj miesto obradu. Vysvetlila podrobne vsetky veci ohladom svadby. Na druhy den sa po nas zastavila s vlastnym autom a zobrala na urad podpisat a overit dokumenty.

V den svadby sme prisli do hotela skor tak nas pekne usadila v krasnom bare a ponukla obcerstvenim. Prisiel fotograf a isli sme na TO :-)

PS: kedze sme boli s 2 detmi 9 rokov a 20 mesiacov mali sme mensie obavy ako to zvladneme s detmi hlavne s malym neposedom Alexkom.. Pre Katku ziadny problem..Vytiahla z tasky darceky pre deti a mohlo sa zacat...

Obrad prebehol rychlo /na com nam aj dost zalezalo aby sa deti nenudili-potom by vystrajali/. Cely obrad trval cca 15-20 minut a islo sa na 2 hodinove fotenie...

Katka je univerzalni cloviecik tak tu napisem aspon par jej funkcii.. SVADOBNA KOORDINATORKA, BABYSITTER / zabávala nase deti pocas 2 hodinoveho fotenia, FOTOGRAFKA / fotila nas nasim telefonom vzajomne s fotografom aby sme mali hned fotky na zdielanie :-), SVEDOK NEVESTY, SERVIRKA,TLMOCNICKA A hlavne UZASNY CLOVEK.

Kedze sa nam Hotel Adams pacil co sa tyka bazenov a toboganov tak nas Katka na druhy den pozvala na poobedne kupanie do hotela. Certifikat sme mali dostat za par dni no den po svadbe uz sme ho mali a aj fotky boli hotove za 2 dni. Co sa tyka fotografa tak ten bol tiez na urovni.

Tak na zaver by sme sa chceli velmi pekne podakovat vasej agenture a VELKE dakujem posielame aj vasej koordinatorke Katke..

Urcite vas budeme odporucat aj dalsim parom ktori sa rozhodnu specatit svoj vztah na CYPRE.

S pozdravom MÁTIŠ Karol-MÁTIŠOVÁ Gabriela.....

zobrazit více 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

kod