Novinky - Svatby v zahraničí, svatba u moře

Alena & Luboš svatba v Dominikánské republice: (09.03.2020)

22.2.2020 - toto krásné datum si vybrali Alena s Lubošem pro svůj svatební den. Vzali se na katamaránu v Dominikánské republice. Nádhera.

Novomanželé nám napsali:

O víkendu jsme se v pořádku vrátili z Dominikánské republiky, tak Vám chci napsat krátký report a domluvit se na předání oddacího listu k překladu.

Svatba byla překrásná! Celý den jsme si všichni moc užili, byla hromada srandy a všichni kdo se o nás v tento den starali byli senzační. Sice byly trošku větší vlny, takže jsme si na pobyt na moři museli všichni trochu zvykat a pár lidem bylo mírně nevolno (což naštěstí po chvíli ustoupilo), ale jinak byl katamarán skvělý zážitek. Manželé Fenclovi jsou hrozně milí a starali se o nás s maximální péčí a profesionalitou. Vše měli perfektně připravené a zorganizované, takže jsme moc rádi, že jsme se pro katamarán nakonec rozhodli. :-) I ostatní personál byl velmi pozorný a starali se o naše pohodlí. Hlavně oceňujeme nasazení pana Fencla, který nám stihl vyřídit a předat oddací list ještě před odletem. Fotograf John byl taky perfektní a udělala nám i ostatním členům našeho "teamu" spoustu krásných fotek - viz přiložené pro Vaše použití.
Celý den byl pro nás všechny naprosto nezapomenutelný zážitek!

Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby!

Fotogalerie:

 

>> Zpět do historie novinek <<

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

kod