Novinky - Svatby v zahraničí, svatba u moře

SVATBA NA KUBĚ - Lucka s Mojmírem 18.2.2019: (08.04.2019)

Lucka s Mojmírem se vzali 18.2.2019 na Kubě v hotelu Melia Varadero. Je velmi těžké vybrat z více jak 200 tak nádherných svatebních fotografií. Děkujeme a přejeme hodně lásky a štěstí.

Novomanželé nám napsali:

Svatba v jiné zemi může být pro někoho složité rozhodnutí, spousta proměnných v celé té rovnici, ale když najdete spolehlivého průvodce, všechno je hračka. Chtěli jsme procestovat krásnou exotickou zemi a zároveň pro nás bylo důležité, aby byl obřad uznatelný v Čechách. Kuba splnila obě přání a my ani na chvilku nelitovali našeho rozhodnutí. 14 dní jsme cestovali v partě přátel s batůžky na zádech od západu na východ a poslední dny jsme věnovali sobě a líbánkám v luxusním hotelu. Martina nás provedla všemi náležitostmi jak u nás, tak nám pomohla i přímo na místě, když se vyskytla drobná diskomunikace s ubytováním. Vůbec jí přitom nevadilo, že s časovým posunem voláme snad někdy o půlnoci. Vše, co šlo naplánovat z domova nám zařídila naprosto hladce, má skvělé znalosti o poměrech na Kubě, o fungování českých úřadů. Poradila, kde zařídit jaké dokumenty, pomohla nám s ověřením pravosti i soudním překladem, no a drobnosti se dořešily na místě s koordinátorkou. Ta mluví parádně anglicky a její organizační schopnosti jsou výborné.

Prostory hotelu Melia Varadero jsou skvělé, dobré jídlo ale i proslulý kubánský rum, ochotný personál a skvělé tematické restaurace, kde jsme měli slavnostní večeře. Pro obřad jsme si mohli vybrat jakékoliv místo, ale altán s neuvěřitelným výhledem na moře pro nás byla jednoznačná volba. A svatební dort? - To byla ta nejlepší cukrovinka, kterou jsme za celou dobu na ostrově měli=o)

Martině patří náš velký dík, krásnější svatbu bychom sami nedokázali zařídit. Nelámat si s ničím hlavu a užít si každou minutu své svatby, to byl ten největší svatební dar, který jsme dostali.

Fotogalerie:

 

>> Zpět do historie novinek <<

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

kod