Svatba v zahraničí

Svatba na Bali

Uspořádání svatby na Bali pro vás může být skutečně nezapomenutelným zážitkem a jedním z nejdůležitějších dnů vašeho života.

Jestli toužíte jen po prostém romantickém obřadu na pláži nebo po pečlivě a detailně propracovaném honosném obřadu na odlehlém místě Bali, jsme tu jen pro vás, abychom vám pomohli vše zařídit podle vašich přání a představ.

Legální sňatek na Bali je pro občany České republiky možný a v ČR bude platný. Pár věcí si však musíte rozmyslet a zařídit ještě před odjezdem na Bali. Sňatek v Indonésii musí být uzavřen v souladu se zákony této země. Je proto třeba, aby budoucí manželé byli stejného vyznání nebo se alespoň po dobu obřadu k jednomu z pěti náboženství uznávaných v Indonésii přiklonili (protestantské, katolické, muslimské, hinduistické nebo buddhistické). Během svatby se uskuteční dva typy obřadů: první bude náboženský obřad a po něm bude následovat civilní obřad. Pokud jste ateisté, doporučujeme se přiklonit k protestantskému obřadu, který lze uskutečnit kdekoliv (v resortu, na pláži…) a není potřeba vyřizovat žádné další dokumenty nebo se oddavat v kostele. Nejjednodušší je tedy protestantský obřad, proto víru Protestant, jelikož na Bali „musí“ být každý věřící, bude u toho kněz. Po obřadu obdržíte dva certifikáty. Jeden od „kostela“ a druhý od občanského registru.

Na Bali se o vás postará naše česká svatební koodinátorka.

Na Bali je možné uskutečnit právně platný svatební obřad, symbolický svatební obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu.

svatba Bali

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Indonésii.

Řekněte si své "ANO" na Bali!

Svatební reference

svatba Bali

Načítání

Nezávazná poptávka svatby

Termín svatby

Základní údaje o svatbě
Termín svatby *
Odlet:*
Přílet:*
Místo odletu
Zvolte svatební destinaci / typ svatby *
Počet dospělých *
Počet dětí
Vaše dotazy, požadavky, představy, přání....
Zkontrolujte, zda máte vybraný termín svatby (vlevo) a vyplněná všechna povinná pole.
Představení
Jméno nevěsty *
Příjmení nevěsty *
Jméno ženicha *
Příjmení ženicha *
Kontaktní údaje
Váš telefon *
Vaše adresa *
Váš email *
Kde jste se o nás dozvěděli

Svatba na Bali

Napište nám

Vaše jméno *
Váš email *
Telefonní číslo *
Váš dotaz