Svatba na Zakynthosu v Řecku - svatba v zahraničí

Svatba v Řecku - Zakynthos

Nezapomenutelná svatba nebo svatební cesta v Řecku. Řekněte si své "ANO" na Zakynthosu!

 

Řecký ostrov Zakynthos je považován za jeden z nejhezčích řeckých ostrovů. Leží pouhých 16 km od pobřeží poloostrova Peloponés. Společně s Korfu patří také mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější ostrovy Jónského moře. Již odedávna okouzluje tento ostrov návštěvníky svou neopakovatelnou přírodní krásou s horami (nejvyšší vrchol Vrachionas měří 758 m), zalesněnými kopci, háji citrusů, olivovníků a vinic. Pozornost turistů přitahují divoké scenérie pobřeží se stovkami mořských jeskyní, řadou krásných písčitých pláží a nádherné středomořské vegetace. Jistě si jej zamilují i ti, kdo si potrpí na příjemně teplé, azurově průzračné moře. Na jaře je vzduch prosycen vůní bylin a eukalyptů, proto je také Zakynthos nazýván „Ostrov vůní“ nebo také „Květinou východu“. Jedna z nejkrásnějších pláží Řecka - pláž Navagio (pláž Ztroskotání) s pašeráckým vrakem se nachází na západním pobřeží ostrova. Zakynthos, to jsou překrásné písečné pláže, možnost potápění, provozování vodních sportů, či velká šance spatřit místní přírodní raritu, obří želvy Caretta - Caretta, které se zde v letní sezóně již po staletí rozmnožují a kladou vejce do písku nekonečných pláží.

Jakou oblast si na Zakynthosu vybrat?

 • Letovisko Tsilivi - Oblíbené a živé letovisko, vzdálené pouhých 5 km od hlavního města ostrova. Podél klikaté hlavní ulice najdete nespočet restaurací, barů a obchodů. Krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné i pro nejmenší. V blízkém okolí je mnoho menších zátok, hlavně v části mezi Tsilivi a Alykes.

 • Letovisko Alynakas - Alykanas leží v bezprostřední blízkosti střediska Alykes. Letoviska jsou od sebe vzdálena 1 km, navazují na sebe pobřežními plážemi a jsou tak propojena v jedno letovisko. Rozprostírají se na severovýchodním pobřeží ostrova asi 15 km od hlavního města Zakynthos. Obě letoviska nesou své jméno podle solných dolů, které jsou k vidění za vesnicemi. Ačkoliv patří mezi méně rušná, najdete zde širokou nabídku veškerých služeb, které k turistice patří – řadu restaurací, taveren, obchodů, půjčoven aut a motocyklů. Letoviska Alykes a Alykanas jsou tradičními oblastmi s krásnou přírodou, kde naleznete písečné i oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži můžete využít nabídky vodních sportů. Ten, kdo rád podniká výlety za poznáním a přírodními krásami, ocení, že na sever od letovisek se nachází pláž Xigia s výskytem léčivých sirných pramenů a pláž Mikros Gialos

 • Letovisko Argassi - Typické ostrovní městečko, které si zachovává svůj šarm a příjemnou atmosféru, se nachází v nejhezčí části ostrova s nejbujnější vegetací. Jeho hlavní ulice je lemována množstvím obchůdků, taveren, barů a restaurací, které Vás určitě zlákají k příjemnému posezení. Pláže jsou písečné, většinou menší, úzké s možností zapůjčení slunečníků a lehátek. Výhodou Argassi je jeho blízkost k hlavnímu městu ostrova (cca 3 km), a také k nejkrásnějším plážím poloostrova Vassilikos.

 • Letovisko Kalamaki - Příjemné menší letovisko ležící necelých 5 km jižně od hlavního města. Najdete zde množství obchodů, taveren i večerní zábavy jak v Kalamaki, tak ve vedlejším letovisku Laganas, které je snadno dosažitelné příjemnou procházkou po pláži. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře, nejdelší na ostrově. Díky velmi teplému moři se v blízkosti Kalamaki vyskytují obří želvy Caretta-Caretta, které zde kladou svá vejce do písku.

 • Letovisko Laganas - Laganas je největší a nejrušnější turistické letovisko ostrova. Jeho čtyřkilometrová písečná pláž je nejdelší a nejvyhledávanější na ostrově. V městečku Laganas najdete nespočet taveren s tradiční řeckou kuchyní, restaurace, bary, kluby, diskotéky a obchůdky. Hlavní třída letoviska je velmi oblíbeným a populárním místem nočního života jak zahraničních turistů, tak i místních obyvatel. Do hlavního města ostrova se můžete dopravit pravidelnou autobusovou linkou.

 • Letovisko Tsilivi-Kypseli - 4 km severně od centra Tsilivi se nachází malá osada Kypseli. Zde naleznete ničím nerušený klid a krásné koupání v malých romantických zátokách. Kypseli je známé zejména díky nekonečným vinicím, alejím ovocných stromů i olivových hájů. Kypseli s krásným výhledem na přilehlý ostrov Kefalonie nabízí také možnosti šnorchlování, které je zde díky chráněnému pobřeží velmi hezkým zážitkem. V centru naleznete jen několik taveren, obchůdků a restaurací, více vyžití najdete v centru letoviska Tsilivi.

 • Letovisko Vassilikos - O tomto letovisku s nedotčenou přírodou se říká, že je nejhezčí na ostrově. Půvabný Vassilikos se Vám jistě bude líbit, pokud hledáte klidnější dovolenou, krásné pláže a přírodu. Letovisko je obklopené zelenými piniovými háji, borovicemi a olivovníky. Naleznete zde malé centrum s několika obchůdky a tavernami. V blízkosti jsou tři nejznámější pláže ostrova – Porto Zoro, Agios Nikolaos a Banana Beach. Na západním pobřeží poloostrova Vassilikos doporučujeme navštívit snad nejkrásnější písečnou pláž Středomoří Gerakas, která je obklopena skalisky. Spojení s hlavním městem a letoviskem Argassi zajišťují místní autobusové linky.

Kdy a jak na Zakynthos cestovat?

Na Zakynthos lze cestovat letecky, doba letu z Prahy: 2,5 hodiny. Vzdušná vzdálenost Praha - Zakynthos je 2100 km. Na ostrově je spolehlivá autobusová doprava, dále si můžete zapůjčit kolo, moped, auto.

Zakynthos je jeden z nejkrásnější a nejzelenějších řeckých ostrovů a velký vliv na to má právě jeho podnebí a klimatické podmínky. Léta je zde velmi teplé a dlouhé, teploty okolo 25 stupňů jsou zde od května až do října, přičemž v hlavní sezoně jsou průměrné teploty přes 30 stupňů. Na Zakynthosu jsou srážky i v hlavní sezoně a pravidelně tak při vysokých teplotách pročistí vzduch, spláchnou prach a hlavně osvěží celou přírodu. Letní srážky nejsou nijak vysoké, spíše se jedná o zajímavé zpestření dovolené. Více pršet začíná až koncem září.

Časový posun + 1 hodina.

SVATBA V ŘECKU NA ZAKYNTHOSU

Na řeckém je ostrově Zakynthos u je možné uskutečnit právně platný obřad, symbolický obřad, výročí svatby, zásnuby nebo svatební cestu. 

 

SVATEBNÍ BALÍČEK

cena od EUR 1225

Objednat

 • doprava vozem z hotelu na obřad a zpět, vč. květinové výzdoby
 • civilní svatební obřad v řeckém jazyce
 • předsvatební schůzka se svatební koordinátorem v anglickém jazyce
 • návštěva státního úřadu
 • správní poplatky
 • svatební koordinátor v anglickém jazyce
 • základní dekorace místa obřadu
 • reprodukovaná hudba
 • zajištění svědků k obřadu (v případě potřeby)
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha /mix chryzatémy, lilie, růže/
 • konfety (kde je to dovoleno)
 • profesionální fotograf (36 fotografií na CD)
 • překladatel a svatební koordinátor při obřadu v anglickém jazyce
 • tlumočení obřadu do českého jazyka
 • zajištění oddacího listu s apostilou

Extra služby na přání:

 • přípitek po obřadu - 1 láhev sektu
 • květinový oblouk s 1 druhem květin
 • 8 židlí s bílými potahy a stuhami na židle
 • kočár s koňmi /bílé koně, bílý kočár/ nedokerovaný, jedna cesta
 • kadeřnické služby pro nevěstu a make-up v hotelu
 • předsvatební schůzka se svatebním koordinátorem v českém jazyce
 • video

Pro svatební obřad na Zakynthosu doporučujeme tato svatební místa:

Svatba na pláži Alexandra beach - Terazza Martini /letovisko Tsilivi/

Svatby konají v Tsilivi Beach na jejím vzdáleném konci v blízkosti přístavu. Je velmi tiché místo a má pěkné pozadí Bouka Beach. Umožňuje svatební obřad tak, aby nebyl rušen jinými turisty. To je zvláště důležité pro váš fotografování a video. V blízkosti jsou krásné restaurace pro svatební recepci. Tento typ svatby je pro snoubence, kteří mají rádi svatbu s pískem "mezi prsty". Jsou zde větrné i velmi slunné dny, musíte pamatovat na extrémní teplo v průběhu sezóny v měsících červenci a srpnu. Z květinové výzdoby můžeme doporučit květinový oblouk. To rozjasní atmosféru a vyniká na písku oproti modré odstíny oblohy a moře. Je možné přijet na kočáru s koňmi kolem skály. Nelze slovy popsat tuto romantiku. Dáváte-li přednost přijet tradičně pěšky dolů zdobeným schodištěm, opět jsme schopni Vám toto zajistit. Svatby mohou probíhat také na jiných plážích ostrova. 

Svatba na pláži Amboula /Mamma mia - letovisko Tsilivi/

Toto místo se je součástí tradiční řecké taverny. Svatební obřady mohou být v zahradě nebo na dřevěné platformě. Nachází se v oblasti Amboula, cca 5 minut jízdy autem od letoviska Tsilivi. Můžete mít pouze samotný obřad nebo svatební večeři. 

Svatba na pláži Vardiola /letovisko Tsilivi/

Restaurant Vardiola se nachází v Kypseli, 10 km od hlavního města Zakynthos a 2 km od letoviska Tsilivi. Svatební obřady se mohou konat v bud malé kapličce pár kroků na tavernou s nádherným výhledem na moře nebo na dřevěné platformě přímo u moře. Doporučujeme spojit svatební obřad se svatební večeří.

Svatba na terase hotelu Balcony /letovisko Tsilivi/

Hotel Balcony se nachází na útesu mezi hlavním městem Zakynthos a letoviskem Tsilivi. Místo s úžasným výhledem na Tsilivi, přístav a pobřeží Peloponésu. Svatební obřady se konají na terase hotelu Balcony a samozřejmě je možné mít v hotelu svatební večeři. 

Svatba na pláži Vezalis /letovisko Laganas/

Svatební obřady se konají v klidné části plážového baru s úžasnou atmoférou svatby na pláži a nádherným západem slunce. Místo pro obřad je ozdobené dřevěnou pergolou s neutrální barvou a případně můžeme dozdobit obřími hvězdicemi. Samozřejmě za příplatek můžete vyzdobit živými květy. Výhodou je to, že v rámci ceny balíčku máte nádhernou výzdobu obřadu, ale také se můžete jet fotografovat na můstek ostrova Cameo /cca 10 minut autem/. V případě, že se rozhodnete pro svatební večeři v baru pro sebe a svou rodinu, není účtování poplatek za místo obřadu.

Svatba na pláži Casa Playa /letovisko Vassilikos/

Svatební místo v oblasti Vassilios, klidnější části Zakynthosu. Svatební obřady se mohou konat v restauraci u schodiště při vstupu na pláž, v zahradě nebo na pláži. Doporučujeme svatební obřady v pozdějších hodinách, kdy už nebude tolik teplo a turistů. 

Svatba v hotelu The Bay /letovisko Vassilikos/

Luxusní hotel The Bay se nachází v oblasti Vassilikos s nádhernými písčitými plážemi. Svatební obřad můžete mít u skalisek na okraji zátoky, na terase, v zahradě, altánku nebo na pláži. Možnosti jsou nekonečné. 

Svatba na ostrově Turtle Island /Agios Sostis/

Toto místo se nachází na okraji pobřeží Agios Sostis a je to klenot pro svatební obřady. Ostrov je neobydlený a nedotčený člověkem. Je to místo pro chov želv Caretta-Caretta. 

Svatba na ostrově Cameo /Agios Sostis - letovisko Laganas/

Cameo je malý ostrov u pobřeží Laganas. Název pochází od místního majitele, který mnoho let provozuje noční klub. Během dne je to velmi klidné místo s malou pláží a příjemnou atmosférou. Ve večerních hodinách se promění ve velmi populární plážové párty se spoustou hudby a světelných show doprovázené hudbou. Vdávat se v ráji nemusí být snem! Svatební obřady nejsou možné v neděli a čtvrtek. V měsících červenci a srpnu je možná pouze 1 svatba denně. Upozorňujeme na to, že ostrov je přístupný veřejnosti. Za příplatek je možnost si pronajmut celý ostrov Cameo.

Svatba na pláži Navagio

Jedna z nejkrásnějších pláží Řecka - pláž Navagio (pláž Ztroskotání) s pašeráckým vrakem se nachází na západním pobřeží ostrova. Je dostupná pouze lodí, křišťálově čisté moře a zářivě bílý písek. Svatební obřady se konají přímo na pláži Navagio nebo na malé pláži poblíž, kde není tolik turistů. Součastí je samozřejmě doprava malou lodí na Navagio. Cestou se můžete fotografovat u skal a jeskyní a případně se také koupat.

Ideální program pro svatební den na Navagiu. Fotograf a svatební koordinátor vás bude čekat v Planosu v 9 hodin ráno. Pak pojedete k majáku Skinari, který je na druhé straně ostrova asi 40 minut jízdy autem, kde bude zakotvená loď. Obvykle svatební obřad probíhá na odlehlé pláži u útesu, protože je to klidnější místo. Poté zakončíte fotografování na Navagiu u vraku lodi. Můžete mít obřad přímo u vraku, ale může tam být mnoho turistů. Ranní svatby jsou ideální v tom, že moře je klidnější, na Navagiu není tolik turistů a je mnohem lepší světlo než večer. Pokud čas dovolí, můžete se fotografovat u Modré jestkyně.

U obřadu nebude úředník, ale to není problém. Podpisy se provedou den před obřadem nebo den po obřadu. Datum obřadu na Navagiu nebude shodné s datem v oddacím listu.

Co se týče dopravy k lodi, doporučujeme pronajmout vlastní auto. Náklady se tím sníží. Samozřejme za příplatek můžeme zajistit náš vůz nebo vůz taxi.

 

SVATEBNÍ balíček "NAVAGIO"

cena od EUR 2170

Objednat

 • civilní svatební obřad v anglickém jazyce /bez registrátora/
 • předsvatební schůzka se svatební koordinátorem v anglickém jazyce /1 hodina/
 • návštěva státního úřadu po obřadu v anglickém jazyce
 • správní poplatky
 • zajištění svědků k obřadu (v případě potřeby)
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha /mix chryzatémy, lilie, růže/
 • profesionální fotograf na 5 hodin + všechny fotografie na CD
 • privátní loď na 5 hodin
 • překladatel a svatební koordinátor při obřadu v anglickém jazyce
 • zajištění oddacího listu s apostilou

Extra služby na přání:

 • láhev sektu na přípitek
 • rustikální skládací dřevěné židle s červenou mašlí
 • 2 květinové stojany s čerstvými květinami
 • 2 květinové stojany s umělými květinami
 • háky, sklenice s čerstvými květinami 8 ks
 • napájení z USB

Církevní katolický obřad

Jsme schopni zajistit katolický svatební obřad se všemi standardními postupy. Katolický kostel St. Markos je na malebném místo v centru města Zakynthos.

 

CÍRKEVNÍ SŇATEK KATOLICKÝ

cena od EUR 1700

Objednat

 • doprava vozem z hotelu na obřad a zpět, vč. květinové výzdoby
 • církevní katolický svatební obřad v řeckém jazyce
 • návštěva státního úřadu
 • správní poplatky
 • poplatek oddávajícímu
 • svatební koordinátor v anglickém jazyce
 • základní dekorace místa obřadu
 • reprodukovaná hudba
 • zajištění svědků k obřadu (v případě potřeby)
 • květina pro nevěstu a klopa pro ženicha
 • konfety (kde je to dovoleno)
 • jednopatrový svatební dort
 • profesionální fotograf (50 fotografií na CD)
 • překladatel a svatební koordinátor při obřadu v anglickém jazyce
 • tlumočení obřadu do českého jazyka
 • zajištění oddacího listu s apostilou + extra oddací list na památku
 • za příplatek 350 EUR doporučujeme zpěv k obřadu, který zvyšuje krásnou romantickou atmosféru obřadu.

Dovolená na míru

Letenky, transfery, ubytování, výlety, cestovní pojištění nejsou součástí svatebního balíčku. Tyto služby zprostředkujeme pro vás na míru dle vašich přání /datum odletu, délka pobytu, odletové letiště, letecká společnost, kategorie a úroveň hotelu, typ stravy, transfery atd./.

 

Nezávazná poptávka

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:
Destinace:
Odlet nejdříve:
Kalendář odletu na dovolenou
Návrat nejpozději:
Kalendář návratu z dovolené
Délka pobytu:
nocí
Preferované odletové letiště:

Vlastní dopravou?
Další požadavky:
Další požadavky, představy a přání:
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

kod